Майбутнім управлінцям персоналу розповіли про діяльність Луцького міського центру зайнятості

Майбутнім управлінцям персоналу розповіли про діяльність Луцького міського центру зайнятості

12 квітня 2019 року студенти кафедри економіки факультету бізнесу (групи УП-41, ЕКс-21, ЕКм-51) Луцького національного технічного університету з поглибленим вивченням напрямку управління персоналом та економіки праці відвідали Луцький міський центр зайнятості. 

Привітали студентів та ознайомили з новими формами роботи служби зайнятості начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості Наталія Балакіна та директор Луцького  міського центру зайнятості Олена Шишова. Студентів інформували про проходження практики у роботодавця для отримання першого практичного досвіду роботи, використання інноваційних сервісів служби зайнятості для презентації себе на ринку праці.

Корисною для студентів була інформація про роботу відділу рекрутингу. Випускники дізналися про функції відділу, розглянули конкретні приклади вакансій із детальними характеристиками до працівника.

Увагу студентів акцентували на вмінні написати резюме, проходженні  співбесіди з роботодавцем, здобутті додаткових знань на масових відкритих онлайн-курсах «Prometheus».

Доцент кафедри економіки

Гордійчук А.І.