Міністерські нововведення, заплановані заходи і актуальні завдання, - теми ректорату у Луцькому НТУ

Міністерські нововведення, заплановані заходи і актуальні завдання, - теми ректорату у Луцькому НТУ

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося чергове засідання ректорату під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім очільник ЗВО привітав юридичну спільноту із професійним святом та побажав натхнення до роботи, гідних результатів й звершень. Крім того, Петро Савчук привітав із отриманням звання Заслуженого діяча науки і техніки професора Віктора Івановича Марчука, яке було присвоєне згідно з Указом Президента України.

Ще однією приємною новиною для членів ректорату стала перемога студентки 5-го курсу факультету бізнесу Ганни Савієвської на конкурсі «СтудМісВолині 2019». За словами ректора, дівчині склали конкуренцію 6 представниць із СНУ ім..Лесі Українки та коледжів. Втім завдяки блискучому виступу Ганни в інтелектуальному та творчому конкурсах, дівчина здобула впевнену перемогу. Тож колектив Луцького НТУ щиро пишається студенткою та бажає нових звершень й перемог.

Згодом Петро Савчук прозвітував про поїздку у столицю в Міністерство освіти і науки та розповів про заплановані зміни, що прагнуть впровадити у МОН в сфері наукової діяльності, вищої та професійно-технічної освіти.

Акцентував увагу ректор й на тому, що у Любешівському технічному коледжі Луцького НТУ уже розпочалися роботи біля навчального корпусу, яке два роки тому зазнало руйнації.

Своєю чергою, члени ректорату ознайомилися із графіком проведення заходів в університеті на найближчий тиждень. Так, сьогодні до Дня юриста відбудеться квест для першокурсників, об 11:30 - відкриття кафедри «Права» та о 12:00 міжнародний круглий стіл «Правнича доброчесність: від теорії до практики».

10 жовтня о 15:00 у батлі змагатимуться першокурсники факультету бізнесу, а о 16:00 на стадіоні біля спорткомплексу Луцького НТУ усіх охочих запрошують долучитися до  Козацьких забав. Крім того, цього ж дня о 13:00 у бібліотеці, що в головному корпусі, відбудеться світовий флешмоб #ErasmusDays, а саме захід-презентація «Changing lives, opening minds». Він складатиметься із доповіді учасників Еразмуса, демонстрації інформативних відео про Erasmus + та інтерактивної діяльності. 11 жовтня о 15:00, в рамках флешмобу, перегляд мотиваційного фільму «Eat Pray Love».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ