Мінус студент, плюс дипломований спеціаліст

1 лютого на факультеті бізнесу відбулося урочисте вручення дипломів магістрів за спеціальностями «Менеджмент організацій і адміністрування», «Логістика» та «Управління інноваційною діяльністю». Ще 48 студентів покинуть стіни Луцького НТУ і поповнять лави дипломованих спеціалістів.

«З однієї сторони радієш в таку хвилину, а з іншої, жалієш, що прощаєшся з хорошими людьми», – зазначив ректор університету, професор Віктор Божидарнік.

Декан факультету Тарас Божидарнік відмітив, що це п'ятнадцятий випуск менеджерів, п'ятий інноваторів та четвертий логістів: «Тішимося, що є ким гордитися, що багато з вас працевлаштовані, багато хто розвиває власний бізнес».

Серед 48 випускників (25 денної форми та 23 заочної) аж 21 отримає диплом з відзнакою. Вручали дипломи члени президії: голова наглядової ради університету Олександр Лазорко, заступник луцького міського голови Тарас Яковлєв та завідувач сектору економічного аналізу та оперативної інформації Інституту сільського господарства Західного Полісся Алла Соколова.

Олександр Лазорко побажав випускникам, щоб вони максимально втілили здобуті знання і практичні навички на роботі, стали багатими та кар'єрно продвинутими і не забували при цьому про рідний університет.

Обов'язково привітати своїх батьків закликав Тарас Яковлєв, бо, на його думку, для них це ще більше свято, ніж для самих випускників.

Алла Соколова нагадала, що колишніх студентів з радістю чекатимуть на Ковалевської, 29 їх викладачі, і побажала, щоб вони використовували кожну нагоду завітати у рідні стіни.

Слова подяки та мудрі настанови звучали з уст батьків випускників: доктора економічних наук, професора Зоряни Герасимчук та голови представництва Державного комітету України з регуляторної політики та підприємництва у Волинській області Олега Савчука.

На сцену один за одним піднімалися випускники… «Мабуть, буде мало слів для вдячності, але я надіюся, що скоро ми вас порадуємо здобутками і ви зрозумієте, що недаремно вклали у нас стільки сил», – запевнила Ольга Сай. «Університет подарував віру в себе, віру в майбутнє», – впевнений Назар Грищук. «Зараз у нас певний фініш, але це, по-суті, старт», – підсумувала Ольга Яскорська.

До вітань долучилися також Віталій Костюк, Катерина Дубовенко та Сергій Герцик, подарувавши аудиторії чудові пісні у своєму виконанні.

Щирі посмішки і сльози радості, веселі згадки і прощальні слова, квіти і фотографії на пам'ять… Уже скоро ці молоді люди знімуть мантії, підкинуть догори шапки-конфедератки і студентські роки стануть для них лише спогадами.

 

Тетяна ГАПОНЧУК

Фото Павла ЛУЦАКИ