МІЙ ПОГЛЯД НА ЖИТТЯ!

МІЙ ПОГЛЯД НА ЖИТТЯ!

Вже на першому курсі в студентів формується власний погляд на життя. У студентів-дизайнерів він знаходить особливе творче вираження. І традиційно в стінах головного корпусу Луцького НТУ відбувається виставка-конкурс студентських творчих робіт «МІЙ ПОГЛЯД НА ЖИТТЯ».

З 13 листопада по 4 грудня на ІІІ поверсі Луцького НТУ можна ознайомитися з 32 студентськими живописними творами.

Формат цієї виставки унікальний тим, що студенти презентували своє креативне бачення. Дизайнери показали свій творчий доробок, власне обличчя, стиль і отримали можливість продемонструвати не лише вправність у роботі з полотном, фарбами, а й внутрішній потенціал та творчу індивідуальність.

У цих роботах втілено більше сміливості, руйнації канонів, в них немає такої кількості обережності та консерватизму. Хоча на виставці можна побачити й студентські твори різного рівня виконання. Ми не проводили відбору робіт, а дали шанс кожному проявити себе.

На урочистостях з нагоди міжнародного Дня студента, що відбувалися 14 листопада 2014 року в стінах Луцького НТУ, вручили дипломи переможцям:

І місце – Юлія Підгайна, ІІ місце – Наталія Варшава, ІІІ місце – Богдана Чугай.

Номінацію «За глибоке розкриття образу» виборола – Зоряна Смітюх,  а «За глибоке розкриття образу» був нагороджений Тарас Спіжук.

 

ФОТО 1. І місце – Підгайна Юлія.

ФОТО 2. ІІ місце – Варшава Наталія.

ФОТО 3. ІІІ місце – Чугай Богдана.

ФОТО 4. Номінація «За глибоке розкриття образу» Смітюх Зоряна.

ФОТО 5. Номінація «За глибоке розкриття образу» Спіжук Тарас.

ФОТО 6. Керівник виставки Дідух Анна Сергіївна із переможцями.

 

Анна Дідух,

асистент кафедри дизайну