Мотиваційний бранч: у Луцькому НТУ шукали шляхи до успіху

Мотиваційний бранч: у Луцькому НТУ шукали шляхи до успіху

Успішні лектори та допитливі студенти: саме такий блискучий тандем вдалося спостерігати днями у Луцькому НТУ. Так, у рамках бізнес-бранчу, на зустріч зі студентами прибули чотири неймовірно цікавих спікери, які розповіли про власний шлях до успіху, кар’єрну реалізацію, професійний ріст та невпинне самовдосконалення, яке робить справу їхнього життя успішною, а їх самих - щасливими.

Отож, власними історіями успіху поділилися засновник холдингу компаній «Талфорт Україна» та власник SMM-агенції Олександр Талько, власник рекреаційного комплексу «Рестпарк» Назар Гусак, практикуючий психолог, арт-терапевт Наталія Мартинюк та проектний менеджер громадської організації «Молодіжна платформа» Дем'ян Петрик.

Організатором заходу виступив факультет митної справи, матеріалів та технологій. Тож, привітала гостей бізнес-бранчу декан факультету Валентина Ткачук:

«Коли ми з колегами планували захід для студентів, чомусь на думку одразу спало, що усі ми хочемо розвитку, успіху, прогресу, досягнути вершин і навчитися чомусь новому. Кожен мріє про свій власний професійний Еверест. Сьогодні у нас присутні люди, які були нашими студентами, а нині можуть поділитися власним досвідом про те, що має нас мотивувати, чим ми маємо надихатися, як спрямувати своє майбутнє так, аби на цьому шляху не вигоріти, а навпаки, сформувати правильні лідерські якості, дати відповіді на особистісні запитання, почерпнути запалу».

Своєю чергою, про важливість бути наполегливим та цілеспрямованим у власній справі розповів Олександр Талько. За його словами, для досягнення успіху необхідно невпинно розвиватися, здобувати досвід, навіть якщо він негативний і дослухатися до людей, які уже досягнули певних вершин і нині можуть дати цінні поради. Утім, головне, каже спікер, наполегливо іти до своєї мети, не розпорошуючи увагу та зусилля на менш важливі речі і понад усе намагатися дістатися кінцевого результату, не кидаючи справу на пів шляху.

Про те, чи справді впливає характер людини на її успішність розповіла Наталія Мартинюк. Вона навела різноманітні приклади того, як досягнути кар’єрного успіху, маючи гармонію у собі, як ставити цілі і досягати їх, як знайти своє місце у житті та професії. Насамкінець, вона наголосила, що найважливіше знайти свій «блакитний океан» і зайняти ту нішу у бізнесі, де ти зможеш бути корисним для людей, адже від того «кайфуватимуть» і люди як споживачі продукту і, власне, ти.

Такої ж стратегії дотримується і Назар Гусак, який уже понад 10 років займається готельно-ресторанною справою. На його думку дуже важливо обрати справу, яка перш за все, буде до душі, адже тоді ти отримуватимеш задоволення від того, чим займаєшся.  За його словами, він би ніколи не погодився на продаж власного рекреаційного комплексу, адже це те місце, куди він та його родина вкладають чимало зусиль і з любов’ю відносяться до власного «дітища». Натомість, кажучи про конкуренцію, тут звісно бувають проблемні питання, але якщо зайняти свою нішу у сегменті і віддано розвивати справу – це лише стимулюватиме до вдосконалення і приноситиме задоволення та успіх.

Про діяльність у громадському секторі розповів Дем’ян Петрик. Він поділився порадами щодо того як стати успішним громадським активістом, як впроваджувати актуальні соціальні проекти та вдосконалювати життя у громадах, а також про можливості співпраці з іноземними партнерами та реалізації спільних міжнародних ініціатив.

У вигляді живої дискусії тривала зустріч студентів із успішними гостями університету. Молодь активно цікавилася побудовою кар’єрного шляху спікерів, дізнавалися про труднощі у веденні власного бізнесу, питали поради щодо натхнення та позбавлення емоційного вигорання у напрямку реалізації власної справи та навіть пропонували власні формули успіху.

Насамкінець, найбільш активних та допитливих студентів відзначили приємними подарунками. Дякуємо партнерам та спонсорам у сприянні проведення зустрічі, а саме РК «Рестпарк», «Multiplex», творча майстерня «Смугастий носоріг», ТМ Eatme, «New Products».

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції


Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1802824656538243