На базі Луцького НТУ триває командний чемпіонат України з легкої атлетики

На базі Луцького НТУ триває командний чемпіонат України з легкої атлетики

У Луцьку відбувається командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР. Участь у змаганнях беруть юніори 2003 року народження та молодші.

Свої спортивні таланти молодь демонструє на базі метального центру Луцького НТУ.

За словами заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Володимира Сахарука, місце проведення змагань було обране не даремно, адже центр для легкоатлетичних метань на базі Луцького НТУ визнаний найкращим в Україні. На сучасній спортивній локації юнаки із усієї України доводитимуть першість із метання спису, молоту та диску.

В.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук відзначає високий рівень підготовки спортсменів і наголошує на пріоритетних цілях університету щодо виховання серед молоді потенційних олімпійців.

«Ми створили умови для розвитку метальних видів спорту на базі Луцького НТУ і сертифікували відповідний сектор. Він став повноцінно використовуватися на рівні України і сьогодні тут проводяться змагання вседержавного масштабу серед юніорів, а це потенційний олімпійський резерв. Я надіюся, що в перспективі студенти кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Луцького НТУ будуть показувати серйозні результати у метальних видах. Крім того, ми пропагуємо здоровий  спосіб життя, рухову активність, а тому відкрили нову спеціальність «Вчитель фізкультури» та магістратуру за спеціальністю «Фізична культура і спорт». Це якраз симбіоз бажань бути в тренді розвитку спорту в легкоатлетичному напрямку і виховати своїх потенційних олімпійців», - зазначає Петро Савчук.

Варто додати, що урочисте відкриття чемпіонату відбудеться на стадіоні «Авангард», там же тривають змагання з інших легкоатлетичних дисциплін.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ