На базі Луцького НТУ урочисто відкрили центр для легкоатлетичних метань

На базі Луцького НТУ урочисто відкрили центр для легкоатлетичних метань

Луцький НТУ продовжує вдосконалювати спортивну базу. Так, нещодавно між Федерацією легкої атлетики Волинської області та Луцьким національним технічним університетом був підписаний меморандум про створення сучасного метального центру, усі кроки до заснування якого уже зроблені. Як і планувалося, цієї весни усі роботи були завершені і на базі Луцького НТУ Волинь отримала сучасний центр підготовки атлетів.

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я на чолі із завідувачем Сергієм Савчуком та ректором Петром Савчуком, докладає багато зусиль, аби розвивати спорт вищих досягнень, зокрема студентський. Луцький НТУ має доволі потужний потенціал з легкої атлетики, зокрема студентів, які займаються метанням спису. Отож, центр для легкоатлетичних метань на базі університету дає усі шанси не лише студентам стати олімпійцями, але й дати поштовх для розвитку та популяризації виду спорту у регіоні та за його межами.

Зокрема, відома волинська легкоатлетка Ірина Климець уже випробувала спортивну платформу під час тренування в рамках відкриття центру для легкоатлетичних метань. Так, спортсменка разом із іншими юними легкоатлетичними талантами, під час показових виступів, відчули переваги облаштованого майданчика.

«Насправді, такий центр просто життєвонеобхідний для легкоатлетів Волині, адже такий вид спорту потребує особливих умов для тренування. Загороджена арена, відкрита територія, спеціалізовані доріжки – усе це наближає нас до покращення своїх спортивних результатів та нових перемог. Просто чудово, що завдяки зусиллям спортсменів та адміністрації Луцького НТУ, Федерації легкої атлетики України та інших, причетних до облаштування такого прекрасного місця, волинські ( і не лише) легкоатлети мають можливість тренуватися на спеціалізованому майданчику», - поділилася враженнями Ірина Климець.

Відтак, під час урочистої церемонії відкриття легкоатлетичного спортмайданчика, з вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

«Сьогодні визначна подія в нашому університеті, адже ще три роки тому ніхто, окрім мене і Сергія Ананійовича, навіть уявити не  міг, що на свою 54-ту річницю Луцький НТУ прославиться на усю Волинь таким потужним центром для легкоатлетичних метань.

Попри усі карантинні перешкоди та ускладнення, завдяки підтримці та сприяння усіх небайдужих, сьогодні ми маємо честь відкривати цей сектор. Безумовно, це лише перша фаза. Майданчик буде вдосконалюватися, покращуватися та, сподіваюся, стане центром підготовки олімпійських спортсменів», - виголосив ректор.

Яскравою окрасою церемонії відкриття став виступ енергійних та запальних вихованців  спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герц». Юні козаки та козачки буквально здригнули під собою землю під динамічний музичний супровід, чим викликали неабияке захоплення у глядачів.

Крім того, участь в  урочистому відкритті центру взяли: Ігор Гоцул, президент Національної федерації легкої атлетики України; головний тренер збірної команди України з легкої атлетики В'ячеслав Тиртишник; головний тренер збірної команди з метань Максим Островський; Олег Вегнер, Центр олімпійської підготовки (м.Луцьк); Роман Бондарук (ПП «Слуга народу»), перший віцепрезидент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк. За словами завідувача кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Сергія Савчука, кожен з них доклав руку та підтримку до створення та облаштування центру.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ
Більше фото:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1595542957266415