На базі спорткомплексу Луцького НТУ – чемпіонат з художньої гімнастики

На базі спорткомплексу Луцького НТУ – чемпіонат з художньої гімнастики

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся чемпіонат КЗ ДЮСШ №3 Луцької міської ради з художньої гімнастики «Зимова казка».

До участі у змаганнях долучилося 200 маленьких зірок гімнастики і лише половина з яких із міста Луцька.

Усі вони боролися за першість у різних вікових категоріях та отримали заслужені відзнаки. До слова, наймолодшим спортсменкам лише 3,5 роки.

Привітати маленьких спортсменок завітали ректор Луцького НТУ Петро Савчук, директор спорткомплексу Луцького НТУ Юрій Чурило, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик та директор КЗ ДЮСШ №3 Геннадій Боровський.

Передусім, на урочистих зборах усі присутні виконали Гімн України. Потому із вітальним словом виступив Олексій Веремійчик:

«Чемпіонат – це підсумок роботи, адже наша спортивна школа №3 функціонує близько одного року і за цей короткий термін нам є чим пишатися і є що показати. Водночас, є нові цілі та завдання, які нам потрібно перед собою ставити, щоби вдосконалювати спорт та художню гімнастику. Хочу подякувати батькам за те, що витрачають чимало часу, особистих ресурсів для того, щоб залучати діток до шляхетного, інтелігентного, граційного виду спорту. Він загартовує не лише тіло й дух, а й дисципліну, витримку і силу волі. Дякую тренерам за повсякденну і непросту роботу, а діткам бажаю бути яскравими переможцями».

Своєю чергою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук додав:

«Луцький НТУ чергове приймає такого роду змагання та підтримує подібні ініціативи Луцької міської ради та всіх тих, хто активно працює і дає великі результати у спорті високих досягнень. Разом з тим, це самовдосконалення, творча реалізація, всебічний розвиток особистості. Чудово, що молодь обирає спортивну дорогу і хоче досягнути вершин у цій сфері. Нехай кожен з вас отримає максимум досягнень, будьте щасливі і повноцінно реалізуйте себе».

Крім того, Петро Савчук зазначив, що у Луцькому НТУ функціонує кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я і віднині на ній здійснюватиметься підготовка магістрів за спеціальністю «Фізична культура». Тож, ректор висловлює сподівання, що цей освітній напрямок стане у нагоді для тренерів та усіх охочих підсилити свій фах у спорті.

Насамкінець із вітальним словом виступив Геннадій Боровський, який побажав спортсменам побороти свій страх та якомога краще проявити свої таланти:

«Кожне змагання це певний підсумок, тому я бажаю вам сьогодні дати виклик своїм хвилюванням, емоціям, максимум проявити свої найкращі здібності та здобутки і отримати найкращі результати».

Отож, гості чемпіонату вручили відзнаки найменшим учасницям змагань. Запекла і водночас творча боротьба за перемогу триватиме ще протягом усього суботнього дня до неділі 10 лютого.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: 

https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1178529498967765