На факультеті бізнесу – засідання ради

На факультеті бізнесу – засідання ради

На факультеті бізнесу Луцького національного технічного університету відбулося засідання ради. Захід відвідав ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Під час зборів декан ФБ Надія Хвищун прозвітувала щодо роботи факультету та кафедр. Вона розповіла про основні позиції структури та висунула до обговорення ряд проблематичних та нагальних робочих питань. Так, члени ради обговорили питання академічної доброчесності, де зауважили про успішне використання програми «Антиплагіат» у наукових та випускних працях. Немало уваги приділили питанню профорієнтаційної роботи, розставили основні акценти та погодили напрямки.  Також, частково піднімали питання акредитації та залучення спеціалістів з виробництва до навчального процесу, а відповідно й розширення практичних можливостей студентів.

Завідуючі кафедр проінформували про кількість студентів, що отримали наукову ступінь магістрів заочної та денної форми та озвучили загальну статистику успішності студентів.

Відтак, вислухавши виступи членів ради, ректор Луцького НТУ Петро Савчук прорезюмував роботу колективу. Зокрема, він зауважив на позитивному іміджі факультету, великій кількості успішних студентів та подякував за конструктивний діалог.  Варто зауважити, що значну увагу в обговоренні присутні приділили питанню матеріально-технічної бази факультету, особливо зауважили на нагальності відкриття харчоблоку при корпусі Луцького НТУ на вул. Ковалевській. Натомість ректор погодився із зауваженнями і пообіцяв максимальне сприяння у розвитку та підтримку ініціатив.

Насамкінець, декан подякувала ректору та колегам за плідну зустріч й результативну роботу та побажала подальшого успіху.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ