Над сиротою і Бог з калитою!

Над сиротою і Бог з калитою!

Саме в такому ключі 26 листопада 2014 року відбулася зустріч студентів Луцького НТУ з головою правління Волинського відділення Дитячого Фонду України, а також головою партії «Солідарність жінок України» Оленою Грінченко.

«Коли постало питання життєвого вибору, подальшої діяльності – я не вагалася навіть. Адже сама сирота, і знаю, скільки багато значить для кожної дитини тепло та турбота, – так розпочала бесіду з молоддю зарошена. –Дитячий Фонд України ось уже 25 років опікується дітьми, яких спіткала біда – холод, голод, вулиця. І допоки хоч єдине дитя плаче, ти зобовязаний жити». До слова, Фонд допомагає і обдарованим дітям, яким необхідна підтримка в самореалізації.

 Представивши проекти, які стали найвідомішими за весь час їх реалізації, а саме – «Подаруй дитині радість», «Діти Чорнобиля», «Учень року», телерадіомарафон «Поспішаймо творити добро», Олена Миколаївна запросила студентів Луцького НТУ долучитися до нещодавно започаткованої акції «Не будь байдужим до дітей учасників АТО».

Про дитячі долі, роботу Фонду та Олени Грінченко зокрема, студенти дізналися з переглянутого випуску програми «Чужих дітей не буває». Фонд, тісно співпрацюючи з адміністративними установами, релігійними конфесіями, освітніми закладами турбується про матеріальний та духовний добробут дітей, які перебувають в спеціалізованих закладах області – Іваничівської, Заболотської шкіл-інтернатів, Ківерцівського дитячого будинку «Сонечко», Волинського обласного спеціалізованого Будинку дитини,  а також дитячих будинків сімейного типу.

«Діти не мають страждати, що б не сталося. Вони завжди потребують тепла, любові та затишку. Ми творимо добро. І ви творіть», – закликала аудиторію насамкінець Олена Грінченко.

Галина МИКИТЮК