Налагодження дієвих взаємовідносин між державними органами та бізнесом

23 квітня 2013 року Божидарнік Тарас, як член Громадської ради при Волинському ТВ АМКУ, взяв участь у роботі круглого столу на тему: «Початок дослідження органами Антимонопольного комітету України ринків супутніх послуг адміністративним послугам». Даний захід відбувся у залі засідань Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Під час круглого столу обговорювалися актуальні проблеми, що виникають на ринках супутніх послуг адміністративним послугам, які перешкоджають чи створюють бар'єри розвитку підприємництва у області. Учасники діалогу шукали шляхи налагодження дієвих взаємовідносин між державними органами та бізнесом.

Даний захід організований з метою виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2012-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", якою передбачено і комплекс заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Круглий стіл відбувся за участю представників органів влади, самоврядування, бізнесу, громадських організацій та ЗМІ.