Наукова робота студентки Луцького НТУ - серед найкращих за результатами конференції в Івано-Франківську

Наукова робота студентки Луцького НТУ - серед найкращих за результатами конференції в Івано-Франківську

В період із 26 по 29 березня 2019 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу гостинно прийняв 65 учасників із 25 українських вишів, які презентували свої наукові роботи за чотирма секціями ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт з галузі «Нафтова та газова промисловість» 2018/2019 н.р.

За результатами подвійного рецензування галузевою конкурсною комісією наукову роботу магістрантки спеціальності 171 – Електроніка Трохимчук Іванни Михайлівни на тему: «Розроблення вимірювальної системи для повірки перетворювачів витрат із автоматичним корегуванням витрати», під керівництвом доцента кафедри приладобудування Кайдика Олега Леонтійовича, було включено до секції «Енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості».

За результатом захисту студентської наукової роботи, Трохимчук І.М. посіла 3-тє місце з поміж 11-ти учасників, які представляли 10 закладів вищої освіти на своїй секції. Варто зауважити, що попереду залишились такі гранди освіти як НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та НУ «Львівська політехніка» (http://nung.edu.ua/news/чиї-студентські-наукові-роботи-в-галузі-«нафтова-та-газова-промисловість»-визнані-найкращими).

Колектив кафедри електроніки та телекомунікацій вітає Іванну Трохимчук, а також керівника роботи Кайдика Олега Леонтійовича із вдалим захистом та перемогою й бажає не зупинятись на досягнутому!

Доцент кафедри ЕіТК Терлецький Т.В.