Навчання у Польщі – нові можливості та багато цікавих знайомств

Навчання у Польщі – нові можливості та багато цікавих знайомств

Мені випала чудова нагода один семестр навчатися у Люблінській Політехніці. Це був незабутній час, проведений за кордоном. Там я змогла побачити і відчути багато цікавого, адже мені відкрилися нові можливості і я знайшла багато друзів у Любліні.

   По приїзді була організована зустріч, на якій нам розповіли про систему навчання у Люблінській Політехніці та вказали, куди можна звернутися у разі потреби за допомогою. Також за кожним із нас був закріплений «ментор» – людина, яка показала місто й розповіла про те, як у Польщі проводять дозвілля.

 

    Територія університету дуже велика, бо в одному місці є всі навчальні корпуси, велика бібліотека, 4 студентські гуртожитки, їдальня і нічний студентський клуб. Для спортивного дозвілля на території є футбольне та волейбольне поле, тенісний корт.

Викладацький склад досить різноманітний – там працюють викладачі з різних куточків світу, і це дає змогу ділитися досвідом і знаннями.

Я дуже рада, що змогла відвідати цю чудову країну й провести семестр там, адже це дало можливість відкрити для себе інший світ.

Марія ІКОНЯК, студентка ФБ групи МО-31