Ніколи не пізно стати активним громадським діячем

Ніколи не пізно стати активним громадським діячем

18 листопада на запрошення декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка до студентів економічних напрямів підготовки завітала Марина Бурмака – голова громадської ради при Київській міській державній адміністрації, активний учасник громадського руху і волонтеріату, голова Центру суспільного розвитку «Київська перспектива», кандидат політичних наук.

Протягом годинної розмови зі студентами гостя поділилася досвідом, ідеями щодо побудови громадянського суспільства в Україні, неодноразово наголошуючи, що наразі держава потребує ініціативної участі молоді. Під час розмови усі спільно дійшли до думки, що прогресивні зміни в суспільстві можливі тільки завдяки діяльній громадській позиції молоді, небайдужості до сьогодення та майбутнього студентів. «Ніколи не пізно стати активним громадським діячем та кожен з нас може стати взірцем для інших», наголосила у своєму виступі Марина Бурмака.

На завершення пані Марина зазначила, що столиця нашої держави багато у чому відстає від окремих обласних центрів, зокрема і від Луцька. У нашому місті вона побачила багато позитивних моментів, а відкритістю міської влади була приємно вражена, наголосивши на тому, що напис “Слава Україні! Героям Слава!”, при в’їзді в місто, є свідченням того, що громадяни знаходяться на зовсім іншому рівні розвитку цивілізації громадянської культури.

 

 

 

Надія Хвищун,

заступник декана факультету бізнесу