Нові лабораторії, модернізація та наука: актуальні теми на кафедрі електроніки та телекомунікації

Нові лабораторії, модернізація та наука: актуальні теми на кафедрі електроніки та телекомунікації

У Луцькому НТУ триває серія відкритих засідань на кафедрах, за участі ректора Петра Савчука. Нині черга підняти проблемні питання, розповісти про здобутки та досягнення, обговорити актуальні теми дійшла до колективу кафедри електроніки та телекомунікації на чолі із завідувачем Валентином Заблоцьким.

Перш за все, Петро Савчук наголосив на важливості проведення відкритих засідань, адже це хороша можливість почути колектив, спільними зусиллями вирішити проблемні питання та напрацювати нові перспективні завдання.

Потому ректор акцентував увагу на необхідності налагодження ефективної взаємодії зі студентами, використаня сучасних технологій, під час проведення занять та оцінювання знань молоді, шукати нові підходи для підвищення якості підготовки фахівців. Петро Савчук поділився планами та перспективами щодо розвитку університету, зокрема розповів про ремонтні роботи у навчальному корпусі, оновлення матеріально-технічної бази, відкриття лабораторій та облаштування аудиторій тощо.

На зустрічі присутні також підняли питання удосконалення системи вибору студентами дисциплін, дотримання аспектів академічної доброчесності, а також кадрові призначення, що відбуваються шляхом проведення конкурсу.

Своєю чергою, Валентин Заблоцький подякував колегам за плідну співпрацю, адже лише спільними зусиллями їм вдається досягнути позитивного результату і будувати нові плани.

За словами завкафедри, впродовж останнього року, вдалося створити лабораторію, на базі якої відкриваються студентські гуртки, зокрема з монтажу електрообладнання, його проектування та виготовлення. Крім того, нещодавно кафедра відкрила сучасну навчальну лабораторію технічних засобів і безпеки, нині її необхідно дообладнати лише кількома комп’ютерами.

Щодо нагальних питань, зазначив Заблоцький, необхідно модернізовувати лабораторії, які безпосередньо пов’язані із телекомунікаціями. До того ж, модернізації потребує комп’ютерний клас. Особливу увагу очільник кафедри акцентував на міжнародних зв’язках, стажуванні викладачів та налагодженні взаємовигідної співпраці із профільними закладами вищої освіти, установами та підприємствами.

Тож, учасники засідання обговорили низку проблемних питань, спільних напрацювань та перспективи розвитку і кафедри і університету в цілому. Насамкінець ректор подякував науковцям за плідну роботу: « Ми все разом можемо зробити. Проблем і перешкод для цього немає. Колектив - це сила і дякую за те, що ви робите».

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1267885023365545