Огляд виробництва «Модерн-Експо»

Огляд виробництва «Модерн-Експо»

Кафедра автоматизованого управління виробничими процесами проводить навчання у галузі комп’ютерних та інформаційних технологій за напрямком «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» і потребує практичних прикладів  використання інноваційних технологій в умовах існуючих виробництв.

Саме тому для студентів груп АВ-11, АВ-12 під керівництвом асистента кафедри АУВП, куратора Людмили Маркіної було організовано екскурсію на «Модерн-Експо».  Огляд  виробництва було почато з інструктажу по техніці безпеки, а далі студенти мали можливість ознайомитись з усіма ланками виробництва, які є на даному підприємстві. Більш змістовною екскурсію допомогла зробити співробітниця «МодернЕкспо», яка є кваліфікованим спеціалістом в цьому напрямку.

         Основні напрямки діяльності компанії – це виробництво і постачання торгових та складських стелажів, обладнання з нержавіючої сталі, POS-обладнання та систем проводки. Компанія «Модерн-Експо» заснована в 1997 році. Зробивши вибір на користь якості товару і високої якості обслуговування, невелика українська фірма незабаром перетворилася на широко відомого в країні і за її межами виробника і постачальника устаткування.

Сьогодні «Модерн-Експо» здійснює поставки в 25 країн світу. Головний офіс знаходиться в м. Луцьк, регіональні представництва розташовані в м Люблін (Польща), м Москва (Росія), м Берлін (Німеччина), м Дубаї (ОАЕ). Також «Модерн-Експо» представлено офіційними дистриб'юторами в Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Молдові, Казахстані, Румунії, Грузії, Азербайджані, Вірменії та України. Виробництво здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами безпеки і якості, про що свідчать відповідні сертифікати (CE і GS) видані авторитетною компанією T?V Reinland Group. Серед клієнтів «Модерн-Експо» всесвітньо відомі міжнародні та національні рітейлери і виробники товарів FMCG.

Керівництво факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій дякує адміністрації компанії за плідну співпрацю!

 

 

 

Павло Гуменюк,

асистент кафедри АУВП