Онлайн-профорієнтація: ректор Луцького НТУ зустрівся зі студентами Ковельського ПЕК

Онлайн-профорієнтація: ректор Луцького НТУ зустрівся зі студентами Ковельського ПЕК

Попри карантин, для випускників шкіл та коледжів актуальним лишається питання вступу до закладу вищої освіти. Те, що обрання майбутньої професії справа не легка, мабуть знає кожен. Утім, найкращим порадником у такій ситуації може бути справжній фахівець своєї справи, який успішно передасть власний досвід і вміння новому поколінню.

Своїм професійним досвідом готові ділитися на кафедрі прикладної механіки Луцького НТУ, що на Технологічному факультеті. Тож, разом із науковцями кафедри, ректор Луцького НТУ Петро Савчук розповів студентам Ковельського промислово-економічного коледжу про переваги навчання у ЗВО, його особливості і перспективи.

За словами ректора, карантинні умови дозволили ще краще оволодіти сучасними технологіями і запустити їх у повсякденне життя. Відтепер платформи для дистанційного навчання є звичними та засобами освітньої комунікації. Саме такі засоби дистанційної освіти, запевняє Петро Савчук, будуть підсилюватися в процесі навчання студентів цьогорічного вступу. Така система водночас розширить можливості студентів навчатися і паралельно працювати, не покидаючи одну із двох справ.

Своєю чергою, декан ТФ Олег Заболотний детальніше розповів молоді про факультет, обрану ними спеціальність, можливості, які відкриваються перед студентами Луцького НТУ в частині академічної мобільності, дуальної освіти тощо.

Крім того, найбільш необхідну для вступників інформацію озвучив представник приймальної комісії Юрій Шимчук. Він традиційно розповів про необхідні для вступу документи та терміни їх подачі.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ