ОНОВЛЮЄМО КРАЇНУ – ФОРМУЄМО МОДУ НА ПРАЦЮ!

Оновлюємо країну –
формуємо моду на працю!

З 26 по 29 лютого 2016 року студентка факультету бізнесу Ірина Охват взяла участь в Зимовому СД Кампусі «Оновлюємо країну. Формуємо моду на працю», який був організований за підтримки представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Соціал-Демократичної Платформи (СДП).

 


Зимовий Кампус – це другий захід, який проводиться спільно для активістів СД платформи та представників профспілкового руху. Кампус – це унікальний простір для навчання, розвитку та реалізації власних можливостей. Це платформа на якій відбуваються переосмислення поточних процесів та пошук прогресивних ідей та рішень для справжнього оновлення країни.

 

Наразі рівень безробіття молоді в Україні є одним із найбільших в Європі. Серед головних причин відтоку молодих «мізків» є відсутність перспективи гідного працевлаштування на Батьківщині. Невтішна статистика – сигнал до дії не тільки влади, але й для молоді України. Головними темами для обговорення, які розглядалися на Зимовому СД Кампусі стали:

– стратегія вирішення проблеми 1-го робочого місця, профорієнтації, пошуку причин «немодних» робочих професій, умов роботи та інших болючих молодіжних проблем праці в Україні;

– знаходження спільного між соціал-демократією та профспілковим рухом;

– місце молоді у майбутньому країни. Від слів до дій. 

 

Ірина ділиться враженнями від участі в проекті:

«Зимовий СД Кампус – це чудова можливість поділитися думками та дізнатися цікаву, і головне – потрібну інформацію, яку можна використати в повсякденному житті. Ініціатива об’єднала півсотні молодих, активних та креативних особистостей, які протягом 4-х днів формували «Моду на працю» та шукали вирішення багатьох проблем. Чудові організатори та найкращі спікери: Богдан Ференс, Ігор Ільтьо, Андрій Шевчук, Кріс Хорбі та Катерина Везєлєва допомогли нам поглибити вже існуючі знання, а також напрацювати інструменти для практичного використання у майбутньому.

У формат Кампусу входило креативне поєднання теоретичних та практичних кейсів, цікаві завдання та живі бібліотеки. Від Кампусу ми отримали 32 навчальні години, 8 енерджайзерів, 6 «живих книг», ранкову зарядку в гірській місцевості, весело проведений час та знайомство з учасниками з різних регіонів України».

Ірина Абрамова,
викладач кафедри
менеджменту та маркетингу