ОСІННІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ – 2017

ОСІННІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ – 2017

Студенти спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» факультету будівництва та дизайну, які навчаються на І, ІІ, ІV курсах, разом із викладачами кафедри «Будівництво та цивільна інженерія» Луцького національного технічного університету відвідали «Осінній будівельний форум – 2017», що проходив із 3 по 6 жовтня у місті Львів.

 

На форумі організатори представляли ефективні будівельні матеріали та вироби, новітні технології будівельної галузі, а також здійснювали навчально-презентаційні експрес-курси з їх застосування, в яких активно брали участь наші студенти.

Студенти мали можливість побачити сучасні інструменти та підходи до створення енергетично і екологічно збалансованого середовища у місті та індивідуальному будівництві.

 

Тематика будівельного форуму тісно пов’язана з низкою спеціальних дисциплін, які вивчають студенти спеціалізацій «Промислове та цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», тому відвідування спеціалізованої виставки мотивує студентів до поглибленого вивчення профільних дисциплін і полегшує сприйняття інформації під час навчання.

Ірина Задорожнікова,
доцент кафедри будівництва
та цивільної інженерії

Фото: Світлана Ротко,
Ірина Задорожнікова