Ой, хто, хто Миколая любить

Ой, хто, хто Миколая любить

Напередодні 19 грудня, коли традиційно вередливі дітлахи чекають на різки, а слухняні – на медяники від Святого Миколая, відділ культури і мистецтв Луцького НТУ вкотре долучився до благодійності. В рамках благодійної акції «Подаруй дитині радість» працівники відділу разом зі студентами-волонтерами відвідали вихованців відокремленого дошкільного відділення «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру (м.Ківерці).

Зібравши іграшки, солодощі, канцелярське приладдя та завітавши до закладу, студенти факультету екології та приладо-енергетичних систем разом зі своїм наставником – професором кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Людмилою Матвійчук, із захопленням спілкувались з малечою.

Діти щиро раділи подарункам, але ще більше хвилюючих почуттів у них викликала поява старших друзів, які не шкодували посмішок, тепла та уваги для кожного маленького непосиди.

«В «Сонечку» і справді завжди сонячно. Адже кредо нашого закладу – «Жодного поганого слова – дитині!», – зазначила директор відділення Галина Хижняк.

«Ця поїздка, як і всі інші, корисна насамперед для студентської молоді. Вона вчить співпереживати, бути милосердним та творити добро. Найближчим часом плануємо відвідати Іваничівську школу-інтернат»,– розповіла художній керівник відділу культури і мистецтв Луцького НТУ Алла Оленіч.

 

 Галина МИКИТЮК