Пам’яті героїв Революції Гідності: у Луцькому НТУ провели виховний захід

Пам’яті героїв Революції Гідності: у Луцькому НТУ провели виховний захід

У бібліотеці Луцького НТУ відбувся виховний захід приурочений сьомій річниці Революції Гідності та виставка революційної літератури 2013-2014 рр.

Передусім, аби відтворити у пам’яті присутніх тогочасні події, працівники бібліотеки розповіли про історичні передумови початку революційних подій 2013 року, а  також про те, як мирні студентські протести переросли у масштабне протистояння українського народу та влади.

Своєю чергою, кандидат філологічних наук, доцент Луцького НТУ Наталія Шкляєва відкрила літературний погляд на  сторінки тогочасних подій та зачитала спогади очевидців і учасників Революції Гідності, які дозволили глибше перейнятися революційним духом та відчути войовничий супротив народу проти тиску влади.

Потому, гостям заходу продемонстрували документальний фільм із зворушливими кадрами подій листопада 2013 – лютого 2014 рр., в яких чітко висвітлена градація громадського обурення та сила української нації, що об’єднала тисячі беззбройних людей у боротьбі з провладною озброєною армією «Беркуту».

Ще одним вираженням глибокої шани усім учасникам, а також скорботи за загиблими під час боротьби за гідність та свободу українського народу, стали продекламовані вірші студентами факультету бізнесу та технологічного факультету Луцького НТУ, присвячені подіям на Майдані Незалежності.

Наприкінці зустрічі кожен із присутніх мав нагоду висловитися та пригадати події тієї зими, що змінила усю Україну. Так, слово надали в.о. ректора Луцького НТУ Петру Савчуку. Він зазначив, що проведення таких заходів є дуже важливою складовою у виховному процесі молодого покоління. Також в.о. ректора зазначив, що і сам був учасником Євромайдану і дуже добре пам’ятає усі ті події.

«Пам’ятайте, що це ваша історія. Пронесіть її крізь життя та передайте наступним поколінням, так як ми передаємо вам», - з такою настановою завершив захід Петро Савчук.

На завершення проректор із НПР Валентина Ткачук подякувала організаторам за зворушливий, пронизаний сучасною історією нашої країни, патріотичний захід, а проректор з НПР Олена Ковальчук нагадала історію появи терміну «Революція Гідності»та розповіла, чому Революція носить саме таку назву.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...