Патріотизм – не просто слово!

Патріотизм – не просто слово!

22 жовтня 2014 року відбулась зустріч студентів факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ з бійцем батальйону «Айдар» Ігорем Рицко.

Студенти зустріли бійця тривалими оплесками. Ігор – лучанин, кадровий військовий, який, залишивши сім’ю та бізнес пішов добровольцем на Схід.

Велика лекційна аудиторія, вщент заповнена студентами, принишкло слухала правдиві розповіді бійця.  Про те, як важко хоронити друзів, з якими працював пліч-о-пліч майже 20 років і ночував в одному бліндажі, приносити звістку батькам про загибель єдиного сина. Про біль у дитячих очах, які з докором запитують, як так сталося, що ти живий, а батька вже немає. Про «теплі» зустрічі бійців місцевими жителями та про справжніх патріотів з Донецька та Луганська, готових боронити свій дім до останнього. Про порожні оченята, які уже ні на що не реагують після пережитих страхів, дітей переселенців на блок-постах. Про незбагненну відвагу та самопожертву наших 19-21-річних добровольців. Про те, як важко буде повертатись у мирне життя. Але попри все патріот вірить, що Україна здобуде суверенне майбутнє!

 

 

 

 

 

Світлана Ротко,

 доцент кафедри ПЦБ