Перемога аспіранта Луцького НТУ у конкурсі наукових робіт імені М.І. Долішнього

Перемога аспіранта Луцького НТУ у конкурсі наукових робіт імені М.І. Долішнього

Протягом квітня-травня 2019 року на базі Інституту регіональних досліджень НАН України імені М.І. Долішнього за участі інших провідних закладів Західного наукового центру відбувся ІІІ Конкурс наукових робіт з проблем розвитку регіональної економіки та транскордонного співробітництва імені М.І.Долішнього.

Цей конкурс проводиться з метою активізації наукової роботи аспірантів та молодих вчених навчально-наукового комплексу «Економосвіта» імені академіка М.І. Долішнього. У Конкурсі брали участь аспіранти та молоді вчені (віком до 35 років).

З боку Луцького НТУ наукову роботу на вказаний конкурс представив аспірант третього року навчання за спеціальністю 051 Економіка Косінський Петро Миколайович. Тема роботи: Економічне стимулювання розвитку виробництв з поглибленої переробки біомаси в регіоні (науковий керівник: д.е.н., проф., завідувач кафедри економіки Шубалий О.М.).

За підсумками роботи журі конкурсу, до складу якого входили провідні вчені-економісти Західного наукового центру НАН України, наукову роботу Косінського П.М. було нагороджено диплом ІІІ ступеня та премією у розмірі 1000 грн.

Щиро вітаємо аспіранта та його наукового керівника!

Колектив кафедри економіки