Перемога студентів спеціальності «Облік і оподаткування» у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Перемога студентів спеціальності «Облік і оподаткування» у Всеукраїнській студентській олімпіаді

17-19 квітня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

За перемогу змагалися студенти облікових спеціальностей із 49 вищих навчальних закладів з різних регіонів України. Луцький НТУ переставляли студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Наталія Ілюшик та Надія Завадська.

Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування за чотирма дисциплінами – «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ЗВО України. За результатами оцінювання журі: Наталія Ілюшик здобула друге місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування», Надія Завадська стала переможцем у номінації «Знавець фінансового обліку».

Колектив кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ вітає Наталію Ілюшик та Надію Завадську з перемогами у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Облік і оподаткування». Бажаємо нових наукових досягнень та успіхів у всіх починаннях!

Колектив кафедри обліку і аудиту