Перемога студентки спеціальності «Облік та оподаткування» у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Перемога студентки спеціальності «Облік та оподаткування» у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

23 квітня 2019 року у Національній академії статистики, обліку та аудиту проходила підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та  адміністрування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

На перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було подано 132 наукові роботи студентів різних ЗВО України.

До другого туру конкурсною комісією було відібрано 33 роботи. Авторів цих робіт було запрошено в м. Київ в Національну академію статистики, обліку та аудиту на підсумкову науково-практичну конференцію.

Від Луцького НТУ участь у конкурсі взяла студентка групи ОП-31Опіка Анастасія (науковий керівник к.е.н., доцент Голячук Н.В.)з науковою роботою «Облік благоустрою територій та вивезення побутових відходів комунальними підприємствами сільських об’єднаних територіальних громад». За результатами презентації та дослідження, Опіка Анастасія зайняла ІІ місце.

Кафедра обліку і аудиту вітає Опіку Анастасію та її наукового керівника ГолячукНаталію Василівну з перемогою та бажає успіхів у підкорені нових наукових вершин.

 

Наталія Голячук,

Ірина Ткачук, 

доцентикафедри обліку і аудиту