Перевага сільського життя, кар’єра спортсменки та запальний DJ, - як у Луцькому НТУ обирали Міс та Містера ТФ

Перевага сільського життя, кар’єра спортсменки та запальний DJ, - як у Луцькому НТУ обирали Міс та Містера ТФ

У Луцькому національному технічному університеті відбувся черговий конкурс за звання найгарніших, найрозумніших та найталановитіших представників технологічного факультету. П’ятеро мужніх хлопців та прекрасних дівчат постали на святковій сцені, аби довести, що вони найкращі претенденти на представництво у фінальному змаганні «Король та Королева Луцького НТУ 2019», що відбудеться уже невдовзі.

«Витонченість і грація левиці, впевненість і стійкість лева. Грайливість і чарівність цариці, спокій і стриманість царя. Інь і Янь, вогонь і вода, протилежності, які прекрасно доповнюють один одного.  Сьогодні на сцені п’ять красивих й талановитих дівчат і п’ять чудових хлопців, які візьмуть участь у конкурсі «Міс і Містер технологічного факультету», - такими словами розпочали святковий захід його прекрасні ведучі Олександра Зеленко та Ілля Свистюля.

Оцінювало здібності прекрасних панянок та їх супутників високоповажне журі у складі: доцента кафедри матеріалознавства Наталії Зайчук, доцента кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технологій машинобудування Олександра Повстяного, Містера ТФ 2018 Дениса Коменди, доцента кафедри АУВП Віктора Сацика, доцента кафедри електроніки та телекомунікації Миколи Хвищун, доцента кафедри приладобудування Світлани Мельник та Вікторії Таранович.

Отож, позмагатися за звання Міс та Містера ТФ довелося п’яти парам, які представляли:  легкоатлет, що захоплюється точними науками та вільно володіє англійською мовою, амбіційний та наполегливий Станіслав Петриковець і добра, щедра, відкрита, дівчина, яка прагне до самовдосконалення і змін Богдана Забродоцька. Друга пара у складі призера всеукраїнського турніру винахідників і раціоналізаторів, який захоплюється біологією і прагне саморозвитку Павла Русина і його чарівної супутниці, яка радіє кожному дню і готова брати максимум від життя Дарини Гінгіної; під номером три виступив цілеспрямований, амбітний хлопець, який цікавиться робототехнікою, а іноді й кулінарією Ростислав Гарбарчук та дівчина, яка прагне розвиватися у всіх напрямках та має чітку життєву позицію Вікторія Сидорук. Четверта пара у складі хлопця, який вважає пізнання світу і реалізацією своїх вмінь головною метою Ореста Вишневецького та непередбачуваної, активної і цілеспрямованої Дар’ї Абрамович; під п’ятим номером презентували себе любитель мотоспорту, музикант і тату-майстер Назар Семенюк і дівчина, для якої найкращий відпочинок у тренажерному залі, експериментатор у кулінарії та учениця гри на гітарі Оксана Апанасенко.

Відтак, для обрання переможців запеклої боротьби, учасники повинні були вдало пройти кілька  випробувань, а саме презентацію, інтелектуальний конкурс, представлення талантів та дефіле у вечірніх вбраннях.

Після урочистого виходу на сцену, конкурсантам довелося попітніти, даючи відповіді на каверзні запитання ведучих. Так, гідно відповісти необхідно було на запитання: який океан найбільший; що менше 40 центнерів чи 4 тонни; який птах може летіти назад; на якому материку немає річок тощо. Крім того, учасники повинні були відгадати назву фільму, уривки з якого демонструвалися на екрані, а згодом хлопці мали ще й одарувати своїх супутниць компліментами. Чарівних слів, за умовами конкурсу, мало бути якомога більше та ще й унікальні, без повторів. Натомість дівчата отримали «таємні» запитання на листівках, які також потребували відповідей і без чоловічої допомоги. Розслаблятися учасникам було ніколи, адже кожна вдала, чи не дуже, відповідь ретельно оцінювалася представниками журі.

Наступний конкурс традиційно передбачав представлення талантів. Тут учасникам вдалося пофантазувати і навіть увімкнути хист до мистецтва. Отож, чарівні дівчата вражали присутніх запальними танцями, спортивними досягненнями, вмінням співати, фотографувати та навіть майстерністю манікюру. Натомість хлопці показали спритність у бальних танцях, стенд-апі «Про особливості життя в селі», декламуванні поезій та навіть проявили талант ді-джея.

Аби розвіяти дух конкуренції та підбадьорити глядачів й учасників конкурсу із музичними дарунками виступив бард Микола Більшевич, відомі українські хіти виконав Роман Ковальчук, а студент ТФ виконав запальне соло на електрогітарі.

Завершальним етапом конкурсу і найбільш очікуваним став фінальний вихід учасників у вечірніх сукнях та костюмах. Дівчата та хлопці підкорили усіх присутніх своєю вишуканістю та шармом і змусили членів журі добре подумати, перед тим, як визначитися із результатами оцінювання.

Тим часом до вітального слова запросили декана технологічного факультету Олега Заболотного, який передусім подякував студентській раді факультету за організацію свята та небайдужість до проведення подібних заходів: «Для мене це краща десятка нашого факультету. Вони не тільки найталановитіші, але й найсміливіші, бо змогли перебороти себе і свій страх, адже набагато важче стояти на сцені, а не сидіти у залі. Учасникам дійсно було важко і вони дуже хвилювалися. Тому усім бажаю подальшого успіху, бо цей конкурс, я вважаю, є великою репетицією перед фінальною частиною змагання «Король та Королева Луцького НТУ». Бажаю вам усім бути впевненими у собі і вірити у свої сили».

Перед тим, як оголосили рішення членів журі, присутні обрали Міс та Містера глядацьких симпатій, ними стали Ростислав Гарбарчук і Оксана Апанасенко.  Звання Містер-романтик отримав Павло Русин, Містером-креатив став Назар Семенюк, Віце-містером обрали Ореста Вишневецького. Звання Міс-оригінальність виборола Дарина Гільгіна, Міс-грація стала Вікторія Сидорчук, Міс-чарівністю визнали Богдану Забродоцьку, а Віце-міс стала Дарина Абрамович.

Титули Міс і Містер технологічного факультету -2019 здобули Оксана Апанасенко та Станіслав Петриковець. Першим привітав переможців декан факультету і вручив парі грошову винагороду. Вітаємо учасників конкурсу і бажаємо ще більше перемог та досягнень!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1213255108828537