Петро Савчук привітав колектив Технічного фахового коледжу Луцького НТУ із Днем працівників освіти

Петро Савчук привітав колектив Технічного фахового коледжу Луцького НТУ із Днем працівників освіти

Із нагоди 80-річчя системи професійно-технічної освіти та напередодні Дня працівників освіти, в.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук відвідав Технічний фаховий коледж, привітав його колектив та відзначив нагородами державного та університетського рівнів.

Урочистості відбулися 2 жовтня в актовій залі ТК Луцького НТУ.

В урочистій промові Петро Савчук відзначив надзвичайний вклад педагогів у формування гідного нового покоління: «Надзвичайно приємно, що за останні роки увага до коледжу та його діяльності лише зростає. І тут дуже важливо кожному відчувати коледж своїм, перейматися його долею і розуміти, наскільки він потрібен Волині та Україні. Спільно із вами та колективом Луцького НТУ, ми зробимо усе, щоб ви утримували стійкі позиції у напрямку надання якісних освітніх послуг і мали можливість бути в числі еліти фахових професійних закладів на Волині».

Отож, Петро Савчук вручив почесний знак «Відмінник освіти» заступниці директора з навчально-виховної роботи ТК Луцького НТУ Олені Володимирівні Міськів, а також відзначив грамотами коллектив закладу.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор ТК Луцького НТУ Олег Герасимчук: «Хочу привітати усіх колег, працівників коледжу із професійним святом. Ми спільно створили це освітнє середовище і працюємо над тим, щоб надавати якісну освіту, щоб виховати гідних молодих людей, які будуть успішними. Спочатку ми вчимося, отримуємо перші знання від батьків, далі підіймаємося вище і здобуваємо знання в школі, а тоді і самі стаємо батьками й вчимо наших діток. Ми обираємо професію освітянина і передаємо увесь свій життєвий досвід для молодих поколінь. Тому це свято особливе для нас, а показником наших старань є успішні випускники».

Варто зазначити, що з нагоди свята у коледжі відкрили майстерню ручного електрозварювання для підготовки студентів, за відповідною професією. Напрямок діяльності актуальний на ринку праці, до того ж, у майстерні коледжу планують давати суміжні знання, зокрема в галузі електромеханіки, слюсарства та ремонту колісних ТЗ. Нині у спеціалізованій майстерні є 8 обладнаних постів та плазморіз, завдяки яким здобувачі освіти зможуть відпрацювати свої навички і прийти на підприємство уже висококваліфікованим працівником.

Варто зазначити, що вітання та заслужені нагороди з нагоди Дня працівників освіти із рук в.о. ректора Луцького НТУ Петра Савчука отримали й колективи Любешівського технічного коледжу та Ковельського промислово-економічного коледжу.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1683681765119200