Питання підготовки фахівців варто обговорювати з потенційними роботодавцями

Усі власники і керівники машинобудівних підприємств хочуть отримати «сильного» спеціаліста – з дипломом і навичками, але мало хто долучається до підготовки майбутніх фахівців. У результаті виходить замкнуте коло: молодь не отримує достатньо досвіду, а роботодавці не зовсім задоволені підготовкою молодих спеціалістів.

Тому 26 лютого 2014 року знайти шляхи нормативного врегулювання у питаннях підготовки за індивідуальними планами фахівців спеціальностей «Металорізальні верстати та системи» і «Технологія машинобудування» намагалися завідувач кафедри КПВ та ТМ, професор Віктор Рудь та представники одного із найпотужніших заводів Волинської області – АТ СКФ «Україна». 


 

Учасники робочого круглого столу обговорили особливості підготовки спеціалістів технічного спрямування, яких випускає кафедра КПВ та ТМ, за індивідуальними планами. Головний інженер АТ СКФ «Україна» Анатолій Бурбан – випускник за спеціальністю «Технологія машинобудування та металорізальні верстати» – відмітив, що керівництво з розумінням ставиться до вирішення питань працевлаштування  потенційних працівників.