ПІЗНАВАЙМО СВІТ!

ПІЗНАВАЙМО СВІТ!

10 жовтня 2014 року в рамках дисципліни «Філософія» відбулася оригінальна лекція-діалог студентів факультету бізнесу з випускницею Марією Бондар. Гостя неодноразово протягом навчання відвідувала одні із найцікавіших місцевостей Азії.

Пізнавши культури інших народів, Марія Бондар донесла свій досвід  першокурсникам, розповідаючи про особливості життя іншої частини світу.

«Життя лиш в позику дається  – отже, як ти захочеш, так воно й мине» –   це Марія намагалась донести до студентів, які лише розпочали навчання в Луцькому НТУ та мають неймовірні можливості попереду. «Важливо було зрозуміти, що будучи за кордоном, для місцевих жителів ти виступаєш взірцем своєї нації, за яким судитимуть і інших. Тому треба відчувати на собі відповідальність, яку ти несеш та бути достойним представляти свою державу та націю. Кожна з шести азійських країн, у яких я жила, змінювала мій світогляд» – зазначає Марія.

Першокурсники захопливо слухали цікаві враження. Гостя розповідала  про культуру, спосіб життя таких країн як Китай, Японія, доповнюючи це все фотографіями, які були зроблені нею під час подорожі, та не одноразово спонукаючи студентів до вивчення іноземних мов.

Надзвичайно було приємно і те, що вона не забуває про Україну і активно розповідає про неї іноземцям, готуючи національну страву – борщ.

Незважаючи на свій юний вік, Марія Бондар не зупиняється на досягнутому, продовжує подорожувати і задумується над написанням власної книги про побачене. Зичимо випускниці наснаги та успіхів!

 

Надія Хвищун,

заступник декана

факультету бізнесу