Пізнай самого себе і свої професійні схильності!

Пізнай самого себе і свої професійні схильності!

9 жовтня 2018 року студенти академічної групи ПТБ(ЕП)-21 скористались унікальною можливістю пройти профтестування в Центрі професійного і кар’єрного консультування. Центр створений у Луцькому НТУ в рамках реалізації проекту технічної допомоги ЄС «Підвищення конкурентоспроможності випускників на ринках праці України і Білорусі».

Таке тестування дає змогу студентам самоідентифікувати свої власні професійні схильності й спрямованості, сильні та слабкі сторони. У майбутньому це дозволить студентам запобігти наслідків неправильного вибору професій.

Відгуки студентів:

Кривов’язюк Богдан: «Сьогодні наша академічна група мала можливість пройти тест на визначення схильності до різних професій. Кілька секцій тестувань, перевірка знань, уважність, аналіз характеру – все це його частини. Кожна з них дозволяє дослідити схильності людини до тієї чи іншої праці. В цілому тест видався цікавим та результати мене повністю задовільнили. Раджу пройти його й іншим».

Блоха Алла: «Тест, що ми сьогодні проходили на виявлення професійної орієнтації, для мене особисто був досить цікавим, пізнавальним і корисним. Я змогла більше дізнатися про себе та чіткіше зрозуміти свої професійні інтереси. Мені здається, що такі тести справді потрібні тим людям, які ще не зовсім усвідомлюють, чим вони в подальшому хочуть займатися, або не до кінця розуміють в чому проявляється їхня «професійна особливість». Цей тест може допомогти розібратися в собі, визначити цілі на життя та усвідомити, ким насправді ми хочемо бути. Тому, я думаю, людям, які ще не знайшли власний шлях, буде корисно пройти подібного роду тестування».

 


 

Ірина Камінська,

доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ