Планове засідання ректорату у Луцькому НТУ

Планове засідання ректорату у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання ректорату, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Під час засідання було обговорено низку планових питань, зокрема ректор прозвітував про робочі поїздки, серед яких і відвідування коледжів Луцького НТУ, в рамках профорієнтаційної роботи.

Своєю чергою, проректор із науково-педагогічної роботи Валентина Галущак розповіла про відрядження трьох викладачів в університет Памуккале (Туреччина). Водночас, двоє доцентів кафедри комп’ютерних технологій Луцького НТУ пройшли наукове стажування у Люблінській політехніці. Нині ж відбувається набір студентів на семестрове навчання в університеті Томаша Баті (Чехія), Лодзької політехніки (Польща) та Браганса (Португалія). За словами Валентини Галущак, університет Томаша Баті у Чехії пропонує студентам ІТ-спрямування та матеріалознавства пройти лабораторну практику з отриманням кредитів. Крім того, було оголошено конкурс на навчання за подвійним дипломом в університеті Браганса, куди поїдуть двоє студентів із технологічного факультету та факультету бізнесу. Також у Португалію відряджено ще двох викладачів.

До того ж, минулого тижня був проведений тренінг з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, куратором якого виступила Валентина Галущак. Загалом, на участь у тренінгу було подано 66 заяв, втім через кількісне обмеження курс пройшли 25 викладачів, п’ятеро з яких представники інших ЗВО України.

Варто зазначити, що минулого тижня для студентів Луцького НТУ відбулася презентація вибіркових дисциплін. Викладачі кожної з дисциплін, відданих на вибір, розповіли про її особливості, актуальність та необхідність. Історія, право, фінанси, іноземна мова, культура, фізкультура, інженерія, маркетинг, екологія, архітектура – ці та багато інших предметів дані на розгляд студентів, аби вони обрали для себе найактуальніші та найпотрібніші. До слова, здобувачі освіти повинні визначитися до 10 квітня. У цей час відбудеться анонімне анкетування, за результатами якого, 23 квітня й будуть розподілені навчальні дисципліни.

Проректор із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрій Щерба повідомив про вимкнення опалення в університеті найближчим часом, що зумовлене хорошими погодними умовами. Крім того, за словами проректора, нині формується графік прибирання територій навколо навчальних корпусів та ведеться робота із облаштування спецзасобів у корпусах для полегшення пересування людей із особливими потребами.

Потому кожен із деканів прозвітував про виконану роботу та план заходів, які відбудуться в університеті найближчим часом. Так, у Луцькому НТУ минулого тижня відбувся патріотично-просвітницький захід «Берегині українського духу», присвячений 90-річчю ОУН, а також VI Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих науковців «Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки». Водночас у студентському осередку триває конкурс «Міс та Містер» факультетів, що передує найбільшому відбору кращих - «Король та Королева Луцького НТУ 2019».

Перелік заходів, що відбудуться цього тижня:

3 квітня 11:00 - Лекція «Мода часів Луцького з’їзду Європейських монархів», ауд. 215; 11:30 - семінар «З чого почати кар’єру в ІТ», ауд.37; 15:00 – Міс та Містер факультету бізнесу.

4 квітня 15:00 Міс та Містер технологічного факультету; 18:00 вистава до Всесвітнього дня поширення інформації про людей із розладами аутичного спектру «Та, яка створила диво» (Волинський облмуздрамтеатр).

Крім того, запрошуємо відвідати благодійний бал «Імпреза Любарта»,  участь в якому братимуть студенти Луцького НТУ. Захід відбудеться 5 квітня о 18:00 у музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ