Планове засідання ректорату у Луцькому НТУ

Планове засідання ректорату у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука. Тривала нарада у дистанційному режимі, за допомогою платформи Microsoft Teams.

Перш за все, Петро Савчук подякував колективу за взаємодію та самовідданість під час проведення святкування 54-ї річниці Луцького НТУ, яке відбулося на минулому тижні. Попри те, що карантин завадив провести університетські заходи у повній мірі, завдяки вдалій організації таки вдалося успішно здійснити низку презентацій та урочистостей із дотриманням усіх карантинних норм та обмежень.

Крім того, ректор зауважив на результатах чотирнадцятого академічного рейтингу закладів вищої освіти України «Топ-200», де цьогоріч Луцький НТУ посів 64-у сходинку.

Основною темою засідання стала вступна кампанія та певні підсумки профорієнтаційної роботи. Так, Петро Савчук наголосив на важливості аналізу напрацювань коледжів у цьому напрямку, аби можна було визначити стратегічні шляхи та оцінити нові можливості профорієнтації. Зокрема, про результати діяльності доповіли керівники коледжів Луцького НТУ.

Подякувала за підтримку у профорієнтаційній роботі директор Ковельського промислово-економічного фахового коледжу Тетяна Селівончик. Водночас вона акцентувала увагу на низці актуальних питань, зокрема, що стосуються набору студентів. Про результати набору також доповіли директор Любешівського технічного фахового коледжу Анатолій Хомич та директор Технічного фахового коледжу Луцького НТУ Олег Герасимчук. Крім того, керівники структурних підрозділів поінформували про виконання ремонтних робіт та підготовку до нового навчального року.  

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Луцького НТУ Юрій Фещук детально розповів про хід вступної кампанії та профорієнтаційну роботу, а також кількість уже поданих документів вступниками, зокрема випускниками коледжів.

Про результати власної діяльності доповіли проректори з навчально-педагогічної роботи. Так, Оксана Ляшенко акцентувала увагу на питанні акредитації освітніх програм, груп забезпечення та гарантів ОП.

Насамкінець проаналізувала рейтингування «Топ-200 Україна 2020» та доповіла із цього приводу проректор з НПР Олена Ковальчук. За її словами, цьогоріч рейтинг наповнився новими вимогами та критеріями. Одним із таких пунктів стала присутність ЗВО у рейтингу QS, куди саме найближчим часом має потрапити і Луцький НТУ. Крім того, додає проректор, в університеті триває робота з іноземними партнерами та продовжується проектна діяльність.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ