Плановий дистанційний ректорат у Луцькому НТУ

Плановий дистанційний ректорат у Луцькому НТУ

Уже традиційно у Луцькому НТУ триває щотижневе дистанційне засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука.

Перш за все, ректор Луцького НТУ привітав доктора технічних наук, професора кафедри інженерної та комп’ютерної графіки, колишнього декана машинобудівного факультету Луцького НТУ Сергія Пустюльгу із присвоєнням звання «Заслужений працівник освіти і науки» та побажав йому міцного здоров’я і натхнення до нових здобутків.

Крім того, ректор та колектив привітали із присудженням вченого звання професора Олену Сергіївну Ковальчук, професора Ярослава Михайловича Пастернака та двох доцентів кафедри прикладної механіки Людмилу Михайлівну Самчук та Наталію Тарасівну Зубовецьку.

Згодом, ректор акцентував увагу на питанні майбутнього виходу ЗВО та вищої освіти в цілому із загальнодержавного карантину та проведенні необхідних заходів, задля безпеки і працівників і студентів університету. Він також наголосив на відповідальній організації семестрового оцінювання студентів, захистів дипломних робіт і складання іспитів.

Наступне важливе питання, яке обговорили на ректораті – засідання акредитаційних комісій, що розпочалися в університеті минулого тижня. Про особливості акредитації розповіли декани факультетів та проректор з НПР Оксана Ляшенко.

Про напрям міжнародної співпраці та інтернаціоналізації освіти доповіла проректор з науково-педагогічної роботи Олена Ковальчук. За її словами, на разі в університеті є 42 сертифікати В2, тож надалі їх власники отримають повну інформацію щодо критеріїв, яких необхідно дотриматися для викладання дисциплін іноземною мовою. Чимало людей в університеті, каже Ковальчук, володіють кваліфікаційними документами, що дає можливість їм читати дисципліни на високому рівні. Крім того, були опрацьовані можливості навчання студентів в університеті Браганси (Португалія), а також отримане запрошення від Могильовського державного університету харчових технологій (Білорусь) для підписання угоди та поїздки на освітній форум у Гомелі.

Своєю чергою, проректор з НПР Сергій Шимчук повідомив про напрацювання щодо перевірки монографій та тез доповідей конференцій на антиплагіат. Водночас, проректор зауважив, що цього тижня активна та посилена робота триватиме над запуском бізнес-інкубатора.

Про виконання ремонтних та будівельних робіт у навчальних корпусах Луцького НТУ поінформував проректор з науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрій Щерба.

Насамкінець, стало відомо про проведення 28 травня планового засідання Вченої ради. До того ж, 22 травня об 11:00 відбудеться Круглий стіл: «Маркетинг та інновації у системі бізнесу», організований кафедрою маркетингу, о 14:00 відбудеться Х Міжнародний науково-практичний семінар «Транскордонне співробітництво як форма розвитку міжнародної інтеграції», за організації кафедри міжнародних економічних відносин.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ