Плановий онлайн-ректорат у Луцькому НТУ

Плановий онлайн-ректорат у Луцькому НТУ

Уже традиційно під час карантину засідання ректорату Луцького національного технічного університету відбувається онлайн у програмі Microsoft Teams. Розпочав онлайн-засідання ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав усіх причетних із Днем охорони праці та побажав усім дотримуватися карантинних умов, берегти себе, своїх близьких та бути здоровими.

Потому ректор надав слово начальниці відділу охорони праці та цивільного захисту Катерині Романець, яка вкотре нагадала усім про заходи безпеки у боротьбі з COVID-19 та зазначила, що їх відділ оперативно реагує на усі виклики сьогодення і констатувала відмінний стан Луцького НТУ.

Наступним виступив проректор із НПР Сергій Шимчук. «Незважаючи на карантин, в Україні відбулося дуже багато конкурсів наукових робіт, у яких брали участь студенти нашого університету. Хочу зазначити, що станом на тепер, у нас уже є 20 призерів з різних спеціальностей. Це студенти, які відзначені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Але, сподіваємося, що це ще не межа, оскільки ще не всі результати оголошено». Крім того, проректор зауважив, що ведеться підготовка до днів науки, що відбудуться у травні.

Про стандарти якості освіти в умовах карантину, методи їх дотримання та контроль за виконанням навчальних планів розповіла проректор з НПР Оксана Ляшенко. Вона зазначила, що днями надійшов лист від МОН щодо завершення навчального року та сценарію виходу із карантину закладами вищої освіти. «Наш університет абсолютно слідує всім рекомендаціям міністерства та чудово дотримується усіх вимог: викладачі комунікують зі студентами, декани постійно тримають руку на пульсі, навчальний та науковий процес відбувається на високому рівні», - резюмувала Ляшенко.

Своєю чергою, проректор з НПР Олена Ковальчук презентувала членам ректорату проект презентаційного буклету Луцького НТУ. Також проректор розповіла про роботу міжнародного відділу, розробку концепції впровадження іноземної мови у процес викладання, нових партнерів Луцького НТУ з Албанії та Туреччини, проведення міжнародних проектів та роботу з іноземними студентами. Крім того, Олена Ковальчук зауважила, що оголошено конкурс відеоробіт «Луцький НТУ відкриває Європу» для студентів, що побували на навчанні за кордоном, детальні умови якого розміщено на сайті університету.

На завершення засідання ректор Петро Савчук нагадав усім, що у четвер, 30 квітня, о 10:00 відбудеться онлайн-засідання Вченої ради Луцького НТУ на якому розглядатимуться питання за березень та квітень.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ