Плановий онлайн ректорат у Луцькому НТУ

Плановий онлайн ректорат у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату, яке уже традиційно перейшло у формат онлайн зустрічей.

Цього разу засідання провела проектор із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Оксана Ляшенко. Вона, передусім, поцікавилася станом здоров’я членів колективу та акцентувала на важливості моніторингу самопочуття кожного із працівників університету, задля унеможливлення поширення коронавірусу.

Згодом проректор озвучила кілька оголошень щодо плану роботи на новий тиждень, зокрема про підписання обхідних листів студентам; самообстеження освітніх програм в рамках розпорядження щодо забезпечення якості освіти; про подання кандидатів на здобуття академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні. Крім того, Оксана Ляшенко наголосила на завершенні терміну подачі усіх навчальних планів для вступників 2020 року на бакалавра та магістра.

Своєю чергою, проректор з НПР Сергій Шимчук повідомив про проведення науково-технічної ради у четвер 18 червня. Цього разу вона відбудеться у форматі оффлайн, втім із дотриманням усіх карантинних вимог. Сьогодні, додає Шимчук, о 14:00 відбудеться нарада щодо антиплагіату в наукових виданнях. Активно ведеться діяльність в напрямку запуску у роботу бізнес інкубатора. За словами проректора, він має запрацювати уже до кінця тижня і підтвердженням його необхідності є більше 20 заяв, які уже подали студенти.

Про міжнародну діяльність університету розповіла проректор з НПР Олена Ковальчук. Так, 60 університетам партнерам були розіслані листи із можливістю співпраці за програмою К1. Нині значна увага у Луцькому НТУ приділяється напрямку стажування науково-педагогічних працівників і серед розісланих листів, є уже низка відповідей про готовність співпрацювати. Олена Ковальчук також додала про бажання студентів Луцького НТУ пройти навчання в університеті Браганси та в ЗВО Баварії, а також про грантові програми для науковців та викладачів у співпраці з Китаєм. До того ж, надійшло запрошення для студентів долучитися до мовної практики, шляхом використання спеціального сайту для комунікації із носіями мови на різну тематику, таким чином підвищуючи знання іноземної мови, зокрема до ЗНО. До слова, вчора у Луцькому НТУ було проведене онлайн заняття з іноземної мови для тих студентів, які висловили бажання вдосконалити знання. Подібні навчання триватимуть й надалі.

Про розвиток інфраструктури в університеті доповів проректор з НПР та ІР Андрій Щерба. Він зауважив, що тривають поточні ремонтні роботи, завершується підготовка до відкриття бізнес-інкубатора та музею історії Луцького НТУ, а також розпочалася діяльність щодо створення агробіостанції.

Окрім того, начальник відділу кадрів Валентина Панасюк наголосила на завершенні прийому заяв на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад. З сьогоднішнього дня засідає конкурсна комісія, надалі можуть розглядати дані питання члени кафедр та вчених рад факультетів, протокольні рішення яких невдовзі мають бути подані до відділу кадрів університету для подальшого розгляду на Вченій раді Луцького НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ