Плановий онлайн-ректорат у Луцькому НТУ

Плановий онлайн-ректорат у Луцькому НТУ

15 вересня у Луцькому національному технічному університеті відбулося планове онлайн-засідання ректорату.

Передусім, в.о. ректора Петро Савчук обговорив із колегами формат проведення посвяти першокурсників, яке планують організувати 22 вересня. Також члени ректорату обговорили початок навчального семестру та дотримання карантинних умов під час навчального процесу.

Потому, в.о. ректора заслухав звіт деканів щодо відвідуваності занять студентами, стан здоров’я працівників та дотримання карантинних правил безпеки.

Декан технологічного факультету Олег Заболотний розповів, що студенти на парах є, хоча й не 100%. «Є певна кількість студентів, які перебувають на карантині. Тому пари відвідує орієнтовно 80% старшокурсників», - зауважив декан.

Своєю чергою Надія Ковальчук, декан  факультету бізнесу, наголосила,  що у них на факультеті посилюється контроль за дотриманням маскового режиму студентами, адже не всі добросовісно виконують правила безпеки. Також Надія Ковальчук висловила подяку прибиральницям, за те, що вони сумлінно виконують свої обов’язки і щодві години проводять вологе прибирання та дезінфекцію.

Так, обговорення формату навчання під час пандемії коронавірусу підняло питання щодо облаштування аудиторій мікрофонами та засобами ретрансляції лекцій. В.о. ректора Петро Савчук принагідно повідомив, що у Луцькому НТУ вже відбувається закупівля такого обладнання.

Декан ФЕТЕ Владислав Волинець також додав, що студенти пройшли інструктажі щодо правил поведінки в університеті в умовах карантинних обмежень і доволі активно відвідують пари. Також він зауважив, що деканат готує накази на зарахування першокурсників та облаштовує платформу для їхнього навчання.

Наприкінці засідання члени ректорату зачепили кадрові питання та заслухали декілька повідомлень, серед яких оголошення від вченого секретаря Алли Земко щодо засідання наступної вченої ради, яке відбудеться 24 вересня.

Насамкінець, директор спорткомплексу Луцького НТУ Юрій Чурило оголосив, що запуск басейну проведуть 22 вересня і відтоді він працюватиме в тестовому режимі.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ