Плановий ректорат у Луцькому НТУ

Плановий ректорат у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, в уже звичному, дистанційному режимі. За допомогою платформи Microsoft Teams, члени ректорату прозвітували про виконану роботу та окреслили план заходів на новий тиждень.

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Олени Ковальчук, у дистанційному режимі тривають перемовини з іноземними партнерами, мова йде про нові угоди, гранти і програми. Крім того, здійснюється робота у напрямку рейтингування та можливостей міжнародної співпраці, а також завершується підготовка до відкриття оновленого музею Луцького НТУ.

Проректор з НПР Оксана Ляшенко озвучила кілька оголошень щодо акредитації освітніх програм. За її словами, з 1 липня до 1 серпня необхідно подати заявки до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо проходження акредитації на наступний рік. Водночас, вона наголосила на термінах закриття усієї документації, пов’язаної із літньою сесією.

Учасники засідання зачепили й тему вступної кампанії, яка стартувала у коледжах. Про особливості її проведення розповіли керівники структурних підрозділів, перш за все, наголосивши на дотриманні карантинних обмежень та наявності засобів захисту.

Своєю чергою, декани факультетів повідомили про підготовку до вступної кампанії в університеті, опрацювання результатів сесії, захисти кваліфікаційних робіт та стан справ із оплатою за навчання.

Насамкінець, начальник відділу соціокультурної та виховної роботи Тетяна Яблончук поінформувала про заходи, які розпочнуться завтра 2 липня та продовжаться до 3 липня,  з нагоди відзначення 54-ї річниці Луцького НТУ. Зазначимо, святкування відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм та обмеженою кількістю гостей.

Програма заходів: (2 липня)

8:30 – Святковий молебень (Кафедральний собор Святої Трійці ПЦУ);

9:10-10:00 – Урочиста інавгурація: присвоєння Doctor Honoris Causa Митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу;

10:30-11:30 – Презентація студентського бізнес-інкубатора та стартап школи при Луцькому НТУ (ауд. 224 корпус «А»);

11:30-12:10  - Відкриття спеціалізованої лабораторії «ЕЛЕКТРОСЕРВІС-АВВ» (ауд.111, корпус «А»);

12:30 – Відкриття центру для легкоатлетичних метань на базі Луцького НТУ з показовим виступом спортсменів (стадіон Луцького НТУ);

Паралельно до основної програми заходів, є змога ознайомитися із наступними локаціями:

-оновлений музей Луцького НТУ;

-козацька світлиця;

-презентаційний майданчик військової кафедри (фойє на 2 поверсі корпус «А»).

Програма заходів: (3 липня)

10:00 – Презентація оновленого обладнання фірми Camozzi в лабораторії автоматизації процесів пакування та переміщення вантажів (ауд. 212б, корпус на вул.Потебні, 56);

12:00 – Презентація оновленого музею Луцького НТУ (2 поверх, корпус «А», приміщення читального залу).

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ