Подаруй дитині «миколайчика»!

Подаруй дитині «миколайчика»!

З метою влаштування свята дітям, чиї батьки перебувають у зоні проведення АТО або загинули під час військових операцій на сході України, дітям-сиротам, дітям-інвалідам та дітям з малозабезпечених, багатодітних, неблагополучних сімей на факультеті обліку та фінансів Луцького НТУ до Дня Святого Миколая було ініційовано благодійну акцію «Подаруй дитині «миколайчика», яка тривала в період з 2 по 18 грудня 2014 року.

В рамках акції було зібрано дитячі книги, канцелярське приладдя, іграшки, відеокасети з добрими, розвиваючими фільмами і мультфільмами тощо. Кожен подарунок супроводжувався невеличким листом-побажанням від Святого Миколая.

Зібрані «миколайчики» були передані членами студентського самоврядування факультету на чолі з Романом Грибуком у Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олени Пчілки, де розташовується Фабрика Святого Миколая і проходить Всеукраїнська благодійна акція «Миколай про тебе не забуде! – 2014».

 

Р.S.  22 жовтня 2014 року на факультеті обліку та фінансів Луцького НТУ було ініційовано акцію «Ми – разом!», до якої долучились викладачі, студенти факультету обліку та фінансів і факультету бізнесу, учні ЗОШ №17, ЗОШ№23, гімназії №18 та маленькі вихованці ДНЗ №38 «Веселинка» та №45 «Веселка». В рамках акції було зібрано кошти у сумі 3899 гривень та створено український прапор. Все це було передано членами студентського самоврядування бійцям у Луцький військовий шпиталь.

Деканат факультету обліку та фінансів дякує усім, хто долучився до благодійних акцій. Добро завжди вертається сторицею!


  Наталія Корецька,

заступник декана

 факультету обліку та фінансів