ПОДАРУЙ «СОНЕЧКУ» НОВИЙ РІК!

Подаруй «Сонечку» новий рік!

Студенти факультету будівництва та дизайну разом з куратором Мариною Пенькало та викладачами Русланом Чугаєм, Аліною Ольховою побували в Крупівському навчально-реабілітаційному центрі відокремленого дошкільного відділення «Сонечко».

Вихованців закладу Катерина Шевчук та Петровцева Ксенія пригостили печивом, фруктами. Анастасія Колошва, Катерина Кравчук та Ірина Філюк подарували іграшки та вбрання, а Богдана Чугай та Філюк Ірина власноруч виготовили іграшки для малечі. Величезну радість малюкам принесли ігри та забави із Наталкою Богутою і Тамарою Мельничук,  малювання та спілкування з Наталкою Іщук та Марією Созонік.

 

І студенти, і дітки отримали багато позитивних вражень. Марійка Созонік написала в соцмережах про свої неприховані емоції: «Любі мої! Дякуючи вам, дітки повеселилися і не сумували. Хоча сльози на очі навертались, та маємо посміхатись, щоб вони сміялись у відповідь. Дитячий сміх і подяка це найкраще, що може тільки бути!

Дякую всім, хто частинку любові передав малюкам і подарував посмішку! Прощатися було найгірше, вони всі такі хороші... Хай світ буде кольоровим! Розфарбуємо його разом! Зробимо його яскравішим!»

Ольга Приступа,

заступник декана факультету

будівництва та дизайну