Працевлаштування – це не далеке майбутнє, а близька реальність!

Працевлаштування – це не далеке майбутнє, а близька реальність!

В приміщенні корпусу Луцького НТУ по вулиці С.Ковалевської, 29 (ауд. 109) відбулася зустріч студентів ІV та V курсів напряму підготовки «Товарознавство та торгівельне підприємництво» та спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» з представником Західного  регіонального центру (м. Львів) мережі магазинів «Сільпо» Оленою Ковальовою на предмет можливого працевлаштування майбутніх фахівців.

В рамках спілкування студентам було представлено презентацію щодо існуючих вакансій, умов прийому на роботу, перспектив кар’єрного росту, а також ознайомлено їх з різноманітними соціальними та культурно-оздоровчими програми, що пропонуються персоналу структурних підрозділів «Сільпо».

Студентам було цікаво з перших вуст почути про сходження кар’єрною драбиною О. Ковальової – колишньої випускниці Луцького НТУ, яка за декілька років з посади рядового  продавця  дійшла до заступника директора з персоналу одного з найбільших магазинів мережі «Сільпо» в західному регіоні.

Приємно відмітити, що спілкування відбувалося не лише в односторонньому порядку. Так зацікавлені студенти активно приймали участь в обговоренні питань щодо умов майбутнього працевлаштування, а саме їх цікавили розмір заробітної плати, графік роботи, можливість паралельного поєднання навчання в університеті з роботою у магазині мережі «Сільпо» тощо.

 

Результатом зустрічі стали: домовленість про укладання договору на проходження виробничої та переддипломної практик  студентів (майбутніх товарознавців та товарознавців-експертів) з можливістю  подальшого працевлаштування та рецензування дипломних робіт випускників керівниками магазинів мережі «Сільпо».

Підготувала: заст. декана факультету обліку та фінансів Луцького НТУ з виховної роботи та зв’язків з громадкістю Корецька Н. І.