Працевлаштування випускника стане показником діяльності вишу

Працевлаштування випускника стане показником діяльності вишу

Одним з результатів діяльності закладу вищої освіти, який буде враховуватись при фінансуванні вишу, стане працевлаштування випускників на посадах, які вимагають вищої освіти, - йдеться на «Освіта.ua». Про це, в інтерв'ю Українській правді. Життя, сказав заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

«Ми не будемо фінансувати університети лише по кількості студентів. Будемо оцінювати результати їхньої діяльності. Одним з них буде працевлаштування випускників на посадах, які вимагають кваліфікації вищої освіти, а не будь-де», - зазначив заступник міністра, відповідаючи на запитання щодо запланованої зміни фінансування університетів.

За його словами, якщо університет випускатиме студентів, які не зможуть знайти роботи, де потрібна вища освіта, він буде втрачати державне фінансування.

«Зараз наша поведінка, базована на тому, щоб зарахувати побільше, втримати під час навчання, не відрахувати і випустити, змінюється. Тепер в такій поведінці стає набагато менше сенсу. Так ми приберемо хрестоматійну проблему, коли на вступі університет може зарахувати тих, які погано склали ЗНО і не готові опановувати програму вищої освіти», - наголосив Єгор Стадний.