Представники компанії Solution Trade зустрілися зі студентами Луцького НТУ

Представники компанії Solution Trade зустрілися зі студентами Луцького НТУ

У п’ятницю, 11 жовтня, на запрошення кафедри АКІТ до технологічного факультету завітали представники українського відділення німецької компанії Solution Trade і провели для студентів та викладачів лекцію про новітні технології та автоматичні системи в галузі виробництва деталей і металообробки.

Керівник відділення Юрій Скуба показав презентацію та кілька відео про обробку листового металу, розповів про власний досвід автоматизації підприємств, про технологічні новинки, які дозволяють суттєво підняти якість продукції та знизити її вартість, про обладнання, яке використовується на виробництві в німецьких, польських та українських компаніях.

Особливо слухачів зацікавили історії про нюанси деталеобробки для луцьких підприємств на зразок Модерн-Експо та Богдан Моторз. Присутнім був також Головій Валентин, головний інженер луцької компанії Pragmatec, яка займається виробництвом причепів та обладнання. Після лекції відбулось коротке обговорення перспектив та потреб регіонального виробничого ринку.

Кафедра АКІТ