Представники Луцького НТУ – на семінарі з Програми «Стипендії ім.. Фулбрайта»

Представники Луцького НТУ – на семінарі з Програми «Стипендії  ім.. Фулбрайта»

12-13 листопада 2018 року в м. Києві представники відділу неперервного навчання Луцького НТУ –  Олена Ковальчук та Тамара Максимчук взяли участь у семінарі «Study Abroad Developing Strong Partnerships Between Ukrainian Universities and US Institutions of Higher Education», який проводила Програма «Стипендії імені Фулбрайта» (Представництво Інститут Міжнародної Освіти в Україні) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства освіти і науки України.

На семінарі мали змогу обговорити з колегами сучасний стан роботи з іноземними студентами, в тому числі, американськими. Лекторами семінару були: Desiree Williamson - представник Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США;  професор Terrence Graham - декан та виконавчий директор департаменту міжнародних програм Каліфорнійського державного університету (California State University, Long Beach, CA); Єлизавета Щепетильникова - старший радник Центру EducationUSA (мережа Державного Департаменту США) та ін.

Учасниками семінару були представники відділів міжнародних зв'язків та міжнародної діяльності українських університетів, також стипендіати Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта, які мають успішний досвід розбудови міжнародних партнерських зв'язків із  американськими університетами. Серед них, Олександр Пронкевич - доктор філологічних наук, директор Інституту філології Чорноморського державного університету імені Петра Могили (Миколаїв), гостьовий лектор Національного університету «Києво-Могилянська Академія». 

На завершення семінару учасники отримали сертифікати.

 

Тамара Максимчук, провідний фахівець відділу неперервного навчання