ПРЕЗЕНТАЦІЯ БУКЛЕТА-КАЛЕНДАРЯ «ПРАВИЛА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ПЕРШОКУРСНИКА»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ БУКЛЕТА-КАЛЕНДАРЯ
«ПРАВИЛА АКАДЕМІЧНОЇ
ДОБРОЧЕСНОСТІ ПЕРШОКУРСНИКА»

У рамках реалізації принципів академічної доброчесності у Луцькому НТУ 7 листопада з нагоди відзначення 40-річчя факультету будівництва та дизайну відбулась презентація буклета-календаря «Правила академічної доброчесності першокурсника», публікація якого стала можливою завдяки Американським Радам з міжнародної освіти в партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Посольства США.

У вітальному слові очільник нашого університету Петро Савчук акцентував увагу присутніх на важливості базових стандартів, сформованих на принципах академічної доброчесності, що в прийдешньому стануть підґрунтям для формування ділового пакета студентства.

 Координатор Проекту сприяння академічній доброчесності у нашому виші Валентина Галущак наголосила на тому, що носіями принципів академічної доброчесності, для яких надруковано буклет-календар, є власне студенти.

 

Декан факультету будівництва та дизайну нашого вузу Олександр Бондарський у своїй промові повідомив, що робота над буклетом-календарем тривала протягом двох місяців та закликав усіх присутніх студентів першого курсу послуговуватись у своєму житті гаслом: «Працювати та навчатися чесно».


Усі присутні мали можливість переглянути два відеокліпи, відзняті студентами факультету будівництва та дизайну: Денисом Шолудьком та Катериною Чуйко, про застосування принципів академічної доброчесності у вищих навчальних закладах загалом та у нашому університеті зокрема.

Керівник проекту Наталія Скляренко, наголосивши на важливості проекту, під час презентації буклета-календаря зупинилася на тому, як правильно послуговуватися ним протягом навчального року. Вона зазначила, що студенти нашого вузу брали активну участь у розробці буклета-календаря, серед них: Богдана Чугай, Даша Волчкова, Лілія Колотюк, Ірина Недільська.

Очільник проекту наголосила на тому, що даний буклет-календар дає можливість кожному студенту з першого року навчання у нашому виші розкрити свій креативний потенціал та звернула увагу присутніх на основні складові буклета-календаря, у якому кожен місяць року відповідає певному гаслу. Після опису проекту, обґрунтування його важливості, визначення цілей і завдань, окреслення концепції розробки цього видання, яке, до слова, було надруковано накладом 1000 примірників, усі студенти першого курсу факультету будівництва та дизайну отримали у подарунок із рук кураторів своїх груп буклети-календарі, що стануть для них у нагоді протягом усього навчального року.

 

 

Можливість розкрити свій творчий та духовний потенціал завдяки принципам академічної доброчесності, зазначеним у буклеті-календарі «Правила академічної доброчесності першокурсника», чекатиме на кожного студента першого курсу навчання нашого університету, адже подібну презентацію незабаром буде проведено для першокурсників кожного факультету нашого вузу.

Оксана Гринюк