Пристрасне танго, романтичні пісні та змістовна вистава – як вітали жінок у Луцькому НТУ

Пристрасне танго, романтичні пісні та змістовна вистава – як вітали жінок у Луцькому НТУ

Чоловіки Луцького НТУ привітали з Міжнародним жіночим днем прекрасну половину свого колективу. Чудовий концерт з музичними, гумористичними і танцювальними номерами був організований силами Центру культури та мистецтва Луцького НТУ.

Захід розпочав ректор університету Петро Савчук. Він наголосив на важливості ролі жінки у житті чоловіка та суспільства загалом.

«В це свято потрібно віддати особливу шану мамам, коханим та усім рідним і близьким жінкам. Дякуємо, що ви завжди поряд, надихаєте та підтримуєте нас. Ви робите життя прекраснішим та яскравішим. Радуйте нас й надалі, лишайтеся такими ж милими та допомагайте змінювати нам світ на краще», - зауважив Петро Савчук.

Продовжили привітання чудовим музичним дарунком чоловічий квартет «Козаки», а к.е.н., професор Ігор Кривовязюк продекламував власну поезію, яку написав спеціально до свята.

Ведучий заходу Данило Грачевський з гумором побажав жінкам здійснення їх найзаповітніших бажань: «Нехай у цей день будуть на дорогах лише жінки за кермом, чоловіки приготують смачну вечерю, діти самі зроблять домашнє завдання, а з радіостанцій лунають тільки пісні Винника».

Борис Іванищук підхопив гумористичну хвилю та подарував колегам декілька хвилин сміху музичним номером «Карі очі, чорні брови» у супроводі представниць викладацького складу.

Хорошою несподіванкою стало пристрасне танго у виконанні чоловіків колективу Луцького НТУ. Троянди в зубах та граційні рухи не лишили байдужою жодну присутню жінку. А закріпило романтичний настрій всесвітньо відоме «Вesame mucho», яке прозвучало у виконанні соло на саксофоні від декана ФКНІТ Ростислава Редька.

Ще один дарунок зробили маленькі бальні танцівники, які яскраво продемонстрували відносини чоловіка та жінки танцем. Після нього маленький Яків Скіба насмішив присутніх гуморесками про «одеську хвеську» та «довгий язик».

На завершення Дарина Гребанко та Остап Жежерун здивували наших жінок майстерною акторською грою  і глибоким змістом у виставі «Ліфт вгору», а заслужений артист України Адам Горбатюк подарував запальну пісню «Поцілую».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1195440050610043