Про правила вступу 2021: науковці Луцького НТУ зустрілися із випускниками коледжів

Про правила вступу 2021: науковці Луцького НТУ зустрілися із випускниками коледжів

Представники Луцького НТУ відвідали низку волинських коледжів та училищ, аби провести для випускників навчальних закладів профорієнтацію та детально роз’яснити правила вступу 2021.

Зокрема, науковці відвідали ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж»(директор Танасієнко Олександр Васильович), Володимир-Волинське вище професійне училище (директор Смоляр Володимир Анатолійович) та Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.Кримського Волинської обласної ради(директор Савельєв Микола Григорович).

Під час зустрічі делегація Луцького НТУ ознайомила присутніх з особливостями проведення цьогорічної вступної кампанії та правилами прийому на навчання до Луцького НТУ у 2021 році. Особливу увагу спікери звернули на необхідні для вступу предмети ЗНО, терміни подачі документів та терміни навчання за скороченою формою.

Дізнатися про подробиці цьогорічного вступу можна за посиланням http://lutsk-ntu.com.ua/uk/vstup-2021

Дякуємо керівництву закладів освіти за підтримку в організації зустрічей. Крім того, вдячні учасникам профорієнтаційної групи від Луцького НТУ Ірині Бандурі, Ірині Лорві, Андрію Дзюбинському, Віталію Пуцю та Ользі Неділько.