Про успіх в бізнесі та в особистому житті розповіли студентам факультету бізнесу

 

Про успіх в бізнесі та в особистому житті

 розповіли студентам факультету бізнесу

18 жовтня 2014 року, в рамках проведення ІІ Міжнародного молодіжного форуму на запрошення декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка до студентів-другокурсників факультету бізнесу Луцького НТУ завітав гість із Швейцарії Мартен Брак – відомий у Західній Європі консультант молоді, тренер з питань особистісного розвитку, магістр з управління людськими ресурсами.

Метою зустрічі було обговорення проблем успішності поєднання особистих стосунків і кар’єри та донесення до студентів основного месседжу: «Якщо Ви хочете бути успішними у бізнесі, зробити кар’єру, то Ви маєте бути й успішними в особистому, сімейному та інтимному житті, оскільки ці складові Вашого життя є взаємопов’язаними та взаємозалежними між собою».

Пан Мартен у ході зустрічі зазначив, що розчарування в стосунках з коханими людьми неодмінно позначається на роботі, не дає змоги зосередитись на пошуку нових ідей, вирішенні важливих задач та прийнятті креативних рішень у бізнесі, і, навпаки, якщо наявні проблеми на роботі, у бізнесі, то це приносить стрес в особисте життя й відповідно негативно позначається на стосунках в сім’ї. На думку запрошеного, ті аксіоми, які повинні бути покладені в основу побудови особистих стосунків, – чесніть, порядність, довіра та повага партнерів один до одного – повинні бути й основними постулатами ведення бізнесу.

В підтвердження основної ідеї, Мартен Брак наводив приклади з особистого життя, розповідав про свою сім’ю та досвід навчання за спеціальністю «Управління людськими ресурсами», проводив тренінгові завдання для студентів у парах. Це дало змогу другокурсникам не лише цікаво та змістовно провести час, але й почерпнути для себе нові знання, розширити свій світогляд та вдосконалити навики володіння англійською мовою.

Підсумовуючи результати зустрічі, пан Мартен, який вперше прибув до Луцька, подякував за гостинність і теплий прийом та побажав студентам факультету бізнесу успіхів як у особистому житті, так і в побудові кар’єри.

 


 

 

 

Ольга Середа,

старший викладач кафедри

прикладної статистики та економіки праці