Про здобуте та заплановане: відкрите засідання кафедри гуманітарних наук, соцзабезпечення та права

Про здобуте та заплановане: відкрите засідання кафедри гуманітарних наук, соцзабезпечення та права

Серія відкритих засідань на кафедрах, за участі ректора Петра Савчука, триває у Луцькому національному технічному університеті. Уже прозвітували про свою роботу, поділилися успіхами та обговорили проблемні питання колективи кафедри обліку і аудиту на чолі із завідувачем Віталієм Чудовцем, комп'ютерної інженерії та кібербезпеки на чолі із Петром Пехом та кафедри менеджменту під керівництвом Наталії Вавдіюк.

Нині ділиться успіхами та піднімає актуальні питання педагогічний склад кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права під головуванням завідувача Оксани Жук.

Перш за все, Петро Савчук подякував колективу кафедри за плідну роботу, активну діяльність та результативність. Водночас, наголосив, що відкриті засідання - це вдалий формат для спілкування та ефективного діалогу із колективом. Так, ректор акцентував увагу на планах та перспективах розвитку університету, академічній доброчесності, реалізації наукового потенціалу та використання сучасних систем для підвищення якості підготовки фахівців. До того ж, Петро Савчук зазначив, що дуже важливо залучати інвестиції задля покращення матеріально-технічної бази ЗВО. Крім того, уже впродовж цього року очільник Луцького НТУ обіцяє облаштувати мультимедійні аудиторії.

Своєю чергою, Оксана Михайлівна зазначила, що студенти активно цікавляться вступом на перехресне навчання і на магістратуру. Тож, на кафедрі вирішили напрацювати алгоритм дій для студентів. Так, викладачі розроблять покрокову інструкцію для вступників, яка розміщуватиметься на офіційному сайті університету та на інформаційних стендах у навчальному корпусі.

До того ж, Оксана Жук розповіла, що серед науково-педагогічних працівників на кафедрі є 13 штатних та 2 сумісника, чимало з яких здобули сертифікати володіння іноземною мовою за рівнем В2. У 2017-2018 роках на відбулося відкриття нових спеціальностей «Право» та «Соціальне забезпечення». Цьогоріч на кафедрі набрали 74 студенти за двома спеціальностями. Активно кафедра співпрацює із різноманітними структурами, де студенти мають можливість проходити практику і здобувати новий досвід. Серед планів, які науковці прагнуть реалізувати - відкриття криміналістичної лабораторії.

Зачепили члени кафедри кадрове (конкурсне) питання. Так, до бюлетенів для голосування потрапили 5 науковців. Зокрема, подякувала за хороший прийом у колективі професор Ужгородського національного університету Яна Ленгер, котра віднедавна працює у Луцькому НТУ і викладає «Конституційне право України» та «Муніципальне право України». Доповнили виступ к.іст.н., доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Луцького НТУ Ярослава Мартинюк, Михайло Костюк - к.іст.н., доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Луцького НТУ, к.юр.н., доцент Вікторія Аніщук та к.іст.н., доцент Ірина Сушик. Науковці розповіли про досягнення, результати роботи та перспективи розвитку кафедри.

Особливо вони відзначили підхід до студентів та заохочення їх до навчання, наголосили на важливості профорієнтаційної роботи та рекламуванні спеціальностей, розповіли про напрацювання та публікації у Scopus, проведення конференцій, видачу навчальних посібників та монографій, участь у різноманітних проектах. Після виступів науковців, колектив шляхом таємного голосування погодив кандидатури на посади.

Насамкінець, учасники засідання обговорили низку проблемних питань, спільних напрацювань та перспективи розвитку і кафедри і університету в цілому. Натомість ректор поділився планами відкриття магістратури та нових спеціальностей на кафедрі, зокрема у галузі психології.

«Ви є стовпом розвитку майбутнього покоління, бо грамотний, освічений історично та патріотично, підкований юридично студент - це лише ваша заслуга», - резюмував ректор.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1263296567157724