Професор Луцького НТУ стала тренером школи фахової майстерності

Професор Луцького НТУ стала тренером школи фахової майстерності

Задля підвищення ефективності та якості навчання, вивчення та обміну досвідом щодо запровадження інноваційних технологій в навчанні дорослих Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій започатковано школу фахової майстерності у форматі тренігових занять «Інноваційні технології в професійному навчанні».

Так, першу зустріч з елементами тренінгу провела Наталія Вавдіюк – докторк економічних наук, професор Луцького національного технічного університету, а також учасниця проекту «Зміцнення співпраці мереж закладів з професійного розвитку для публічних службовців». До слова, для участі у проекті Наталія Вавдіюк пройшла спеціальне навчання у Грузії та Україні.
Під час тренінгу слухачі працювали в командах, вели дискусії та означили найважливіші компетенції, якими має володіти фасилітатор.

Загалом, в ході навчання стало зрозуміло, що усі учасники – абсолютні однодумці та повністю готові до подальшої співпраці.