Профорієнтація та ліцензування – ректорат у Луцькому НТУ

Профорієнтація та ліцензування – ректорат у Луцькому НТУ

Чергове засідання ректорату Луцького національного технічного університету відбулося урочисто: ректор Петро Савчук привітав із Днем народження начальника відділу соціокультурної та виховної роботи Тетяну Яблончук. Ректор від усього колективу побажав колезі успіху, натхнення й добробуту.

Потому, засідання перейшло до офіційної частини. Так, Петро Савчук повідомив присутнім про перенесення дати засідання Вченої ради Луцького НТУ. Зазначимо, що планове засідання було призначено на вівторок 25 лютого, а перенесено на четвер 27 лютого.

Далі ректор зауважив, що в університеті підійшов період активності у підготовці до початку вступної кампанії, а тому важливим питанням є успішне проведення профорієнтації. Тож Петро Савчук заслухав виступи деканів та звіти про проведену роботу.

Першою виступила декан факультету бізнесу Надія Хвищун. Вона анонсувала відкриття «Зимової школи бізнесу Луцького НТУ – 2020» 22-24 лютого та коротко розповіла про підготовку та деталі її проведення. Також декан зазначила, що Луцький НТУ проведе захід у співпраці з департаментом сім’ї, молоді та спорту. За словами Хвищун, участь у школі бізнесу планують взяти близько 90 учасників. Крім того, декан розповіла про профорієнтаційну роботу, що проводиться факультетом.

Своєю чергою, декан ФКНІТ Ростислав Редько розповів, на які саме коледжі спрямована увага їхнього факультету та відзначив, що для молоді проводиться активна профорієнтаційна робота, роздані буклети, здійснена презентація та надана загальна інформація про спеціальності.

Декан МБФ Ігор Цизь відзначив, що в рамках профорієнтації факультетом проведено День автомобіліста, на який було запрошено випускників шкіл, а також здійснено ряд лекційно-презентаційних заходів.

Олександр Бондарський, декан ФАБД зазначив, що питання профорієнтації факультету розглядали на Вченій раді. Він зауважив, що план подібних заходів виконується успішно та додав, що факультет розробляє перспективу розширення географічних меж профорієнтації.

На завершення керівник відділу ліцензування та акредитації Лариса Поліщук поінформувала про поточні питання відділу, зокрема акцентувала увагу на підготовці документів за новими стандартами та вимогами, відповідно до зазначених термінів.  Також члени ректорату обговорили стратегію розвитку університетського сайту та зазначили про введення підготовчих курсів з іноземної мови до здачі ЗНО, на які уже зареєструвалися 274 студентів.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ